Tak się zmieniał Antoni Macierewicz

i

Autor: Łukasz Gągulski

Antoni Macierewicz wspomina Lecha i Marię Kaczyńskich. Aż można się wzruszyć!

2021-01-10 7:38

Początek 2021 roku to dla wielu osób czas wspomnień i podsumowań, w tym roku jest on szczególnie ważny, z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa i nadzieję, jaką żywimy wszyscy, by najbliższe dwanaście miesięcy było powrotem do znanej nam narmolności. Antonii Macierewicz na swoim Twitterze opublikował wpis, w którym wspomina Lecha i Marię Kaczyńskich oraz wszystkich tragicznie zmarłych w katastrofie w Smoleńsku.

Antonii Macierewicz na antenie Radia Maryja zapowiedział, że raport z prac kierowanej przez niego podkosmisji do spraw Smoleńska zostanie opublikowany jak tylko skończy się pandemia. Polityk nie podał jednak żadnej daty, a coraz więcej osób zaczyna spekulować, że raport ten nigdy nie powstanie. W niedzielę, 10 stycznia, w kolejną miesięcznicę katastrofy smoleńskiej Macierewicz na swoim Twitterze opublikował zdjęcie Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii i pozwolił sobie na wspomnienia byłego Prezydenta RP.

Zobacz także: Tak żona Komorowskiego oceniła Marię Kaczyńską. Padły zaskakujące słowa

- Rozpoczynając Nowy Rok 2021, patrząc z nadzieją w przyszłość, wspominamy Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i Pierwszą Damę Marię Kaczyńską oraz wszystkich tych, którzy polegli nad Smoleńskiem, mając Polskę i Jej niepodległość w sercach - podpisał zdjęcie Macierewicz.

Kim jest z wykształcenia Macierewicz? Padniesz, jak się dowiesz czego się uczył
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE