Łukasz Szumowski wyszedł z domu na zakupy [ZDJĘCIA] Co z koronawirusem?

2020-09-29 14:29
Łukasz Szumowski
Autor: NEMO Łukasz Szumowski

Łukasz Szumowski ma koronawirusa - ta wieść, którą wczoraj ujawniły media wprost zelektryzowała Polaków. Nic dziwnego - to Szumowski jeszcze jako minister zdrowia przestrzegał wszystkich przed zarazą, nawoływał do noszenia masek i trzymania dystansu. Sam jednak nie ustrzegł się przed COVID-19. Tymczasem dziś przyłapaliśmy polityka, gdy wracał do swojego domu z zakupów. Co zatem z jego zakażeniem? My już wiemy!

Jedna ze wschodnich dzielnic Warszawy, godziny popołudniowe. Pod jeden z domów zajeżdża auto. Za kierownicą siedzi sam... Łukasz Szumowski, o którym w poniedziałek media pisały, że jest zakażony koronawirusem. Widać, że wraca z zakupów. W rękach dzierży między innymi karmę dla psów. Jak to możliwe? - Miałem COVID, ale jestem już zdrowy - powiedział nam były minister zdrowia, wyraźnie ucieszony, że udało mu się pokonać chorobę. Najgorsze minęło - Szumowski nie jest nosicielem koronawirusa i dołączył do grona ozdrowieńców! Tym samym potwierdziły się wcześniejsze informacje "Super Expressu", że politykowi izolacja kończy się właśnie dziś.

UWAGA! Nowe OBOSTRZENIA w Polsce! Zasady noszenia maseczek, wesel i restauracji. Koronawirus

SZOK! Tak wygląda Łukasz Szumowski po koronawirusie [ZDJĘCIA]

Jako pierwszy informację o zakażeniu byłego ministra podał Onet. Zdaniem informacji dziennikarzy portalu koronawirusa mieli też mieć bliscy Szumowskiego. Polityk przyznawał, że sam nie wie, jak doszło do zakażenia. Wykluczono, że wirusa "złapał" podczas niedawnego urlopu w Hiszpanii, bowiem po powrocie Szumowski miał dwukrotnie poddawać się testom, które dawały wynik negatywny.

ZOBACZ TEŻ: Szumowski ma koronawirusa. Wypominają mu TO. Okrutny hejt

- Łukasz chorobę przechodził bezobjawowo - podawała nam osoba z bliskiego otoczenia ministra. Podczas okresu izolacji Szumowski miał czuć się dobrze.

Po odejściu z rządu Łukasz Szumowski wrócił do pracy w Instytucie Kardiologii w Aninie. Oby szybko wrócił także do pełni sił i pomagania pacjentom!

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Takim Mercem do sklepu wozi się Łukasz Szumowski. Napęd 4x4 i potężny bagażnik [ZDJĘCIA]

Łuaksz Szumowski wyszedł z domu. Co z koronawirusem?

Kupuj bez wychodzenia z domu! Za zakupy internetowe płacisz mniej, jeśli korzystasz z ofert publikowanych na stronie empik kod rabatowy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE