Łukasz Szumowski

i

Autor: Artur Hojny/Super Express Łukasz Szumowski

Sensacja! Powrót Łukasza Szumowskiego. To już pewne! Są zdjęcia. Furorę robi strój

2021-02-11 11:49

Odkąd Łukasz Szumowski przestał być ministrem zdrowia, słuch o nim właściwie całkowicie zaginął. Nawet jego kumple z PiS nie wiedzieli, co się z nim dzieje. Właśnie możemy zobaczyć powrót Łukasza Szumowskiego do wielkiej polityki. Były minister zdrowia spotkał się z Mateuszem Morawieckim i Adamem Niedzielskim na specjalnej konferencji z kardiologami. Furorę zrobił strój Łukasza Szumowskiego. Polityk nie miał garnituru, tylko - jak na lekarza przystało - specjalny fartuch. W białym kolorze były minister zdrowia prezentował się bardzo dostojnie.

Na konferencji Mateusza Morawieckiego na temat programu Krajowa Sieć Kardiologiczna niespodziewanie pojawił się dawno niewidziany publicznie Łukasz Szumowski. I to właśnie na byłego szefa resoru zdrowia skierowane były oczy wielu widzów. Łukasz Szumowski na konferencję Morawieckiego przyszedł nie jako polityk, tylko jako lekarz. Nic dziwnego, bo w końcu jest on profesorem nauk medycznych i kardiologiem. Z racji tego, że były minister zdrowia - zgodnie z zasadami bezpieczeństwa - miał na sobie maseczkę, nie wiemy, jak teraz wygląda jego twarz. Na pewno jednak można powiedzieć, że Łukasz Szumowski w lekarskim stroju prezentował się  bardzo godnie. Program Krajowa Sieć Kardiologiczna, który został zaprezentowany na konferencji z Morawieckim i Szumowskim, zakłada na razie cztery punkty: przyspieszenie diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia, wprowadzenie poziomów referencyjnych w kardiologii ambulatoryjnej i hospitalizacji, preferowana diagnostyka w poradni przyszpitalnej, pilotaż założeń programu na Mazowszu.

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO W STROJU LEKARSKIM

CZYTAJ TAKŻE: Antoni Macierewicz ma piękną córkę! Mamy jej zdjęcia. Niesamowite podobieństwo! Skóra zdjęta z taty

Szumowski w specjalnym stroju spotkał się z Morawieckim

Spotykamy się w nieprzypadkowym miejscu i czasie - w Światowy Dzień Chorych w Narodowym Instytucie Kardiologii, który wraz ze Śląskim Centrum Chorób Serca słynie w całej Europie z wybitnych osiągnięć kardiologicznych i kardiochirurgicznych - mówił Mateusz Morawiecki. - Korzystamy z pewnego pilotażu, czyli koordynowanej opieki specjalistycznej zwanej KOS-Zawał - to system opieki, który ma pomóc pacjentom w leczeniu pooperacyjnym i utrzymaniu zdrowia. Ten program się powiódł - podkreślił szef rządu. 

ZOBACZ TAKŻE: Przełom! Lech Wałęsa jednak nie był Bolkiem?! "Szanowni państwo, ja tego nie widziałem wcześniej"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE