Łukasz Schreiber przerywa milczenie po występie żony w "Top model". Stanowcze słowa! [Tylko u nas]

2021-09-22 20:04
Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber
Autor: @marysiaschreiber/Instagram Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber

Niedawno szum medialny wywołał udział Marianny Schreiber w "Top Model". W programie TVN żona ministra PiS opowiedziała, że polityk nie wiedział o jej udziale i marzeniu, aby zostać modelką. Jednak jeszcze w mediach nikt nie usłyszał, co na to Łukasz Schreiber. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, jak podchodzi do występu ukochanej w telewizji. Padły stanowcze słowa.

Łukasz Schreiber przerywa milczenie po występie żony w "Top model". - Każdy jest wolnym człowiekiem i każdy ma prawo robić, jak uważa. Walczę o wolność w życiu publicznym. Swoich prywatnych rzeczy nigdy nie komentowałem, nie robię, nie opowiadam, nie lansowałem się na rodzinie i nie zamierzam tego robić. Nie potępiam żony za występ, bo każdy jest wolny. I nie obchodzą mnie plotki - powiedział minister w rządzie PiS w rozmowie z "Super Expressem". Marianna Schreiber zapewniała, że mąż o niczym nie wiedział, w co nie chcieli wierzyć zarówno widzowie, jak i osoby związane ze światem show-biznesu, czy polityki. - W przypadku Pani Schreiber jestem niemal pewna, że mąż o udziale wiedział od początku i cały szum to celowy zabieg. Chodziło o wybicie Pani Schreiber, która nie będę ukrywać, osobowością nie przyciąga uwagi - mówiła działaczka lewicy Justyna Klimasara.  Z kolei sama Marianna Schreiber w programie "Top model" wypaliła, że... "żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy". - Może się rozwiedzie ze mną - dodała zapewne z przymrużeniem oka żona ministra rządu Morawieckiego.

Poniżej galeria ze zdjęciami Marianny Schreiber.

Marianna Schreiber pręży się nad morzem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE