Łukasz Pawłowski gościem Raportu Walczaka.

i

Autor: SE

Łukasz Pawłowski gościem "Raportu Walczaka". WIELKI KRYZYS w AMERYCE! Stany są PODZIELONE

2022-07-04 11:42

Łukasz Pawłowski, doktor socjologii, psycholog oraz felietonista „Kultury Liberalnej” i autor "Podcastu amerykańskiego " to gość "Raportu Walczaka" w poniedziałek 4 lipca 2022. Tematem rozmowy redaktora Tomasza Walczaka będzie sytuacja w USA.

Łukasz Pawłowski jest gościem "Raportu Walczaka". Już na początku rozmowy Pawłowski został zapytany o to, co działo się w czasie puczu w USA, jak to było odebrane i co mogą wnieść zeznania Cassidy Hutchinson, która ujawniła informacje na temat Donalda Trumpa. - Pod przysięgą mogła zdać relację z tego, co widziała. największą sensacje było to, jak mówiła, ze Trumpa szarpał się z agentem prezydenckiej ochrony, by pojechać pod Kapitol. On w swoim wystąpieniu mówił, że pójdzie z nimi, a potem się tam nie znalazł, teraz wiemy dlaczego.

Ekspert o Trumpie: Najlepsza okazji, by odsunąć Trumpa na boczny tor została stracona 

Ekspert od spraw polityki, Łukasz Pawłowski został też zapytany o to, czy Donald Trump może stać się kandydatem na prezydenta. - Zobaczymy, kto rzuciłby wyzwanie Trumpowi w prawyborach - ocenił Pawłowski, który dodał, że po styczniowych wydarzeniach możliwe, że Trump przegra prawybory, ale to trudne do wyobrażenia, bo jest najbardziej wyrazistą postacią. - Moment, by odsunąć Trumpa na boczny tor, to był drugi impeachment. (..) Najlepsza okazji, by odsunąć Trumpa na boczny tor została stracona - ocenił ekspert. 

Pawłowski został też zapytany o kwestię aborcji w USA, bo jak wiemy Sąd Najwyższy wydał wyrok, który zniósł powszechne prawo do aborcji w USA. Ocenił, że tak jak to bywa, tak i w tej sprawie, prawo to uderzy w najbiedniejszych. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany