listy, koperty, poczta

i

Autor: East News

Listy czytelników "Super Expressu"

2016-02-02 3:00

Listy czytelników "Super Expressu" z 01.02.2016

Szanowna Redakcjo

Tomasz Lis, dziennikarska "Hiena Roku" 2015, powitał manifestujących przed Sejmem w Warszawie uczestników "Komitetu Obrony Demokracji" tymi słowami: "Witam was, komuniści, złodzieje, ludzie gorszego sortu...". Podziękował wszystkim za obecność i na koniec dodał hasło: "Cała Polska z was się śmieje, demokracji wy złodzieje".

Zastanawiam się, czy obecna na manifestacji pani Agnieszka Holland nie poczuła się dotknięta słowami Lisa o "ludziach gorszego sortu".

Przy okazji - w pełni podzielam stanowiska p. Łukasza Warzechy wyrażone w artykule z dnia 8 stycznia 2016 roku w sprawie polsko-niemieckich stosunków. Byłby Pan dobrym doradcą polskiego Ministra Spraw Zagranicznych, który miałby gotową treść rozmów z ambasadorem Niemiec lub noty dyplomatycznej w tej sprawie, tj. ingerencji Niemiec w sprawy wewnętrzne Polski (Trybunał Konstytucyjny i media). Moim zdaniem kontrowersyjne jest zapraszanie podrzędnych niemieckich polityków, żeby grzebali w sprawach polskich. Wystarczą rozmowy na szczeblu ambasadora Niemiec i MSZ.

To, co robi p. Merkel, jest skandaliczne nie tylko dla Niemiec, ale dla wszystkich krajów UE. Kanclerz Merkel nie będzie miała trzeciej kadencji, a pan Tusk powinien zmienić obywatelstwo na niemieckie, póki jeszcze egzystuje jego przyjaciółka p. Angela Merkel, wrogo nastawiona do Polski.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany