Lex TVN. Komentery Adama Federa.

i

Autor: Super Express Lex TVN. Protest przed Sejmem.

Lex TVN i REBELIA przed Sejmem. Kaczyński się WŚCIEKNIE? Komentery [WIDEO]

2021-08-12 13:03

Komitet Obrony Demokracji dostał wiatru w żagle i znów przyciąga tłumy. Reaktywacja KOD-u nastąpiła przy okazji ustawy "Lex TVN". Ze sceny rozstawionej przed Sejmem znów płyną dźwięki dawno niesłyszanych tam piosenek, kwitnie handel flagami Polski, Unii Europejskiej i znaczkami TVN-u. Gdyby Jarosław Kaczyński zdecydował się porozmawiać z protestującymi, na pewno usłyszałby wiele gorzkich słów. Adam Feder poszedł w rozemocjonowany tłum z kamerą i mikrofonem. Obejrzyj najnowsze "Komentery" z protestu przeciwko lex TVN.

"Kaczyński chce zamordyzmu", "rządzi nami mafia" - to jedne z najbardziej delikatnych i wyważonych wypowiedzi, które padały przed Sejmem. Posłowie nie bez kłopotów przegłosowali ustawę potocznie zwaną "lex TVN". Teraz zajmą się nią Senat, a następnie Prezydent Andrzej Duda. Ludzie zgromadzeni przed Sejmem nie mają wątpliwości, że jeżeli wejdzie ona w życie, będzie to kolejny krok do umocnienia władzy PiS-u w Polsce. Czy w Polsce trwa zamach na wolność mediów? Piszcie w komentarzach, co uważacie na ten temat.

Najmocniejsze wypowiedzi protestujących przed Sejmem, najlepsze hasła i okrzyki — to wszystko w najnowszym odcinku Komenterów Adama Federa. Ten materiał wideo musisz zobaczyć!

Lex TVN i REBELIA przed Sejmem. Kaczyński się wścieknie? Komentery [WIDEO].
Nasi Partnerzy polecają