Helenka urodziła się około 5.30

i

Autor: Marcin Gadomski / Super Express; Facebook / Lech Artur Wałęsa Helenka urodziła się około 5.30

Lech Wałęsa został dziadkiem! Wnuczka Helenka urodziła się w Boże Ciało. Wałęsa ma już 14 wnuków!

2022-06-17 10:07

Rodzina Lecha Wałęsy znowu się powiększyła. Były prezydent został dziadkiem po raz 14! 16 czerwca okazał się bardzo ważnym dniem dla rodziny byłego prezydenta. Około godziny 5:30 na świat przyszła córeczka Magdaleny i Lecha Artura Wałęsów. - Mała dużo śpi, miała pierwsze badania, wszystko jest w porządku, ma 10 punktów na 10, wszystko standardowo, jesteśmy niesamowicie szczęśliwi! - chwalił się szczęśliwy tata.

W Boże Ciało kilkanaście minut po godzinie 15 Lech Artur Wałęsa przekazał w mediach społecznościowych wspaniałą wiadomość. “Nasze szczęście, Helenka” - napisał dumny tata na Facebooku, dołączając zdjęcie z pociechą. Dodał także informacje, że poród odbył się w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. 

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji i pozytywnych komentarzy. Wpis polubiło niemal 800 użytkowników. 

Rodzina Lecha Wałęsy się powiększa. “Dziadek już wie i bardzo się cieszy”

Lech Artur zdążył już porozmawiać o narodzinach córeczki z prasą. Jak przekazał “Faktowi” Helenka waży 3,470 g i urodziła się około godziny 5.30. 

- Mała dużo śpi, miała pierwsze badania, wszystko jest w porządku, ma 10 punktów na 10, wszystko standardowo, jesteśmy niesamowicie szczęśliwi! - chwalił się polityk. 

Zięć byłego prezydenta zapewnił też, że zarówno Helenka, jak i żona czują się bardzo dobrze. - Magdalena czuje się świetnie, bardzo dobrze, jest taka kochana, taka szczęśliwa, ja też, aż się rozpłakałem ze wzruszenia - mówił Lech Artur. 

O narodzinach wnuczki wie także już jej dziadek. - Cieszy się bardzo, pogratulował nam - opowiadał świeżo upieczony tata. 

Magdalena i Lech Artur Wałęsowie mają już synka 2-letniego Karola. Helenka jest ich drugim dzieckiem i 14. wnukiem Lecha i Danuty Wałęsów. 

ZOBACZ TAKŻE: Lech Wałęsa śmiga na rowerze. Ludzie zwrócili mu uwagę. Posłuchał!

Lech Wałęsa - rodzina, dzieci i wnuki

Lech Wałęsa ma bardzo liczną rodzinę. Jego żoną od 1969 roku jest Danuta. Lech Wałęsa jest ojcem Bogdana, Sławomira, Przemysława (zmarł w 2017 roku), Jarosława, Magdaleny, Marii Wiktorii i Brygidy. Były prezydent ma 14 wnucząt. 

ZOBACZ TAKŻE: Jakie wykształcenie ma Lech Wałęsa? Jaką szkołę ukończył były prezydent?

Sonda
Jak oceniasz prezydenturę Lecha Wałęsy?
Politycy od kuchni - Bronisław Komorowski 2022
Nasi Partnerzy polecają