Ekspress Biedrzyckiej - Marcin Matczak

i

Autor: Marek Kudelski / SE

Ktoś zadzwonił do ojca Maty: "Dostałem telefon, że mój syn nie żyje"! Wstrząsające!

2022-01-28 8:23

Prof. Marcin Matczak, którego syn jest znanym raperem posługującym się pseudonimem Mata, dostał późnym wieczorem w czwartek 27 stycznia wstrząsający telefon. Prawnik opisał wszystko w mediach społecznościowych. Okazuje się, że ktoś podszywający się pod numer infolinii CBA, zadzwonił do Matczaka i powiedział, że jego "syn nie żyje"!

Wstrząsające! Prof. Marcin Matczak, znany prawnik otrzymał przerażający telefon w czwartek wieczorem. Ktoś, kto podszył się pod numer infolinii Centralnego Biura Antykorupcyjnego, zadzwonił do niego i powiedział, że jego syn Michał, znany jako raper Mata, nie żyje. Profesor Matczak o druzgocącej sytuacji powiadomił na Twiterze: - Dziś około 21.00 dostałem telefon z numeru 800 808 808 (infolinia CBA) z informacją, że mój syn nie żyje. Oczywiście Michałowi nic nie jest. Po krótkim zdenerwowaniu tym telefonem uznałem, że jest on dobrym powodem, by nadal robić to, co dotychczas, tylko bardziej - napisał Marcin Matczak.

ZOBACZ>>>Rada Bezpieczeństwa Narodowego. Tuska nie będzie! "Nie ma uprawnień, by uczestniczyć w RBN"

Szokujący telefon do córki Giertycha

Jakby tego było mało, inny prawnik, mecenas Jacek Dubois podał, że do równie wstrząsającej sytuacji z dziwnym telefonem doszło w rodzinie Giertychów. Mecenas powiadomił, że do córki Romana Giertycha, Marii, ktoś zatelefonował i przekazał, że coś złego może się stać jej ojcu: - Ktoś podszywając się pod numer naszej kancelarii zadzwonił do córki mojego przyjaciela R. Giertych, grożąc mu śmiercią, jeśli nie poniecha sprawy Pegasusa. Jutro złożymy w tej sprawie zawiadomienie. Przykro mi Marysiu, że musisz z tym się mierzyć - napisał na Twitterze mecenas Jacek Dubois.  

Sonda
Czujesz się bezpiecznie w Polsce?
prof. Marcin Matczak: Silna władza lubi gdy obywatele się boją [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE