Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń o profilaktyce

i

Autor: Marek Zieliński / Super Express Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń o profilaktyce

Krzysztof Śmiszek chce tęczowej flagi na Sejmie! „Niedługo zawiśnie”

2022-09-24 5:00

Poseł Lewicy Krzysztof Śmiszek od lat wspiera społeczność LGBT na wszelkie sposoby i walczy o równe prawa dla tych osób. Jego starania zostały docenione Koroną Równości w dziedzinie życie polityczne. Przy okazji polityk obiecuje, ze na Sejmie pojawi się tęczowa flaga.

Krzysztof Śmiszek został laureatem szczególnej nagrody – Korony Równości Kampanii Przeciw Homofobii. Przyznają ją internauci, oddając głosy na osoby ich zdaniem najbardziej zasłużone dla społeczności LGBT w różnych dziedzinach. Poseł Lewicy zwyciężył w kategorii życia politycznego i nie krył swojej radości podczas odbioru statuetki.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ ZDJECIA Z WESELA, KTÓRE POKAZAŁ ROBERT BIEDROŃ

- To dla mnie ogromne wyróżnienie. Widać, że to, co robimy, ma duże znaczenie i ma sens, jest zauważane i przynosi nadzieję. Niedługo tęczowa flaga zawiśnie też na budynku Sejmu – stwierdził.

W swoim wystąpieniu dziękował też Robertowi Biedroniowi, swojej mamie i siostrom za wsparcie, na jakie mógł liczyć przez cały czas. Z pewnością wśród zwolenników Krzysztofa Śmiszka nie zabrkanie osób, które z chęcią zobaczyłyby tęczową flagę na Sejmie, jednak część polityków na pewno byłoby niezadowolona. Wystarczy choćby przypomnieć Grzegorza Brauna z Konfederacji, któremu nie podobała się flaga Ukrainy wisząca obok flagi Polski, gdy wybuchła wojna u naszych wschodnich sąsiadów. Można się tylko domyślać, jak na tęczową flagę zareagowaliby politycy PiS! Jednak dla wyborców Lewicy taki gest znaczyłby naprawdę wiele.

Express Biedrzyckiej: Krzysztof Śmiszek nie gryzł się w język: Rząd sprzedaje ściemę
Sonda
Czy uważasz, że tęczowa flaga powinna się znaleźć na Sejmie RP?
Nasi Partnerzy polecają