Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń o profilaktyce

i

Autor: Marek Zieliński / Super Express Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń o profilaktyce

Krzysztof Śmiszek chce tęczowej flagi na Sejmie! „Niedługo zawiśnie”

2022-09-24 5:00

Poseł Lewicy Krzysztof Śmiszek od lat wspiera społeczność LGBT na wszelkie sposoby i walczy o równe prawa dla tych osób. Jego starania zostały docenione Koroną Równości w dziedzinie życie polityczne. Przy okazji polityk obiecuje, ze na Sejmie pojawi się tęczowa flaga.

Krzysztof Śmiszek został laureatem szczególnej nagrody – Korony Równości Kampanii Przeciw Homofobii. Przyznają ją internauci, oddając głosy na osoby ich zdaniem najbardziej zasłużone dla społeczności LGBT w różnych dziedzinach. Poseł Lewicy zwyciężył w kategorii życia politycznego i nie krył swojej radości podczas odbioru statuetki.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ ZDJECIA Z WESELA, KTÓRE POKAZAŁ ROBERT BIEDROŃ

- To dla mnie ogromne wyróżnienie. Widać, że to, co robimy, ma duże znaczenie i ma sens, jest zauważane i przynosi nadzieję. Niedługo tęczowa flaga zawiśnie też na budynku Sejmu – stwierdził.

W swoim wystąpieniu dziękował też Robertowi Biedroniowi, swojej mamie i siostrom za wsparcie, na jakie mógł liczyć przez cały czas. Z pewnością wśród zwolenników Krzysztofa Śmiszka nie zabrkanie osób, które z chęcią zobaczyłyby tęczową flagę na Sejmie, jednak część polityków na pewno byłoby niezadowolona. Wystarczy choćby przypomnieć Grzegorza Brauna z Konfederacji, któremu nie podobała się flaga Ukrainy wisząca obok flagi Polski, gdy wybuchła wojna u naszych wschodnich sąsiadów. Można się tylko domyślać, jak na tęczową flagę zareagowaliby politycy PiS! Jednak dla wyborców Lewicy taki gest znaczyłby naprawdę wiele.

Express Biedrzyckiej: Krzysztof Śmiszek nie gryzł się w język: Rząd sprzedaje ściemę
Sonda
Czy uważasz, że tęczowa flaga powinna się znaleźć na Sejmie RP?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają