Andrzej Duda

i

Autor: ART SERVICE/SUPER EXPRESS

Koszmar Andrzeja Dudy w wigilijny wieczór! Gigantyczna awantura. Leciały talerze i świeczki!

2021-12-26 17:01

Andrzej Duda na długo zapamięta ostatni wigilijny wieczór. Prezydent - jak co roku w ten szczególny dzień - postanowił złożyć najlepsze życzenia Polakom. Wydawało się, że akurat to nie wywoła jakiś większych kłótni. Stało się jednak inaczej. Zrobiła się gigantyczna awantura! Dla Andrzeja Dudy to musiał być prawdziwy koszmar w wigilijny wieczór. Ludzie wcale się nie hamowali!

Andrzej Duda przed Bożym Narodzeniem wraz z małżonką - Agatą Dudą - udał się na przedświąteczne zakupy. Para prezydenta wybrała się do jednego z krakowskich centrów handlowych. Małżonkowie długo buszowali po sklepach (TU ZOBACZYSZ ZDJĘCIA AGATY DUDY I PREZYDENTA W CENTRUM HANDOWYM) Andrzej Duda wybrał się także na targ, gdzie kupował choinkę. Przedtem pokornie odstał swoje w kolejce do bankomatu. W samą Wigilię prezydent złożył świąteczne życzenia na Twitterze. "Wszystkim na TT życzę radosnych i pełnych spokoju Świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnej miłości i wzajemnej życzliwości. Niech nikomu w ten wyjątkowy wieczór nie zabraknie bratniej duszy i przyjaznego domu! Podnieś rękę Boże Dziecię błogosław Ojczyznę miłą i nas wszystkich!" - napisał patetycznie Andrzej Duda. Nie wszyscy jednak z życzeń byli zadowoleni. Pod postem rozegrał się prawdziwy internetowy koszmar. Europoseł Łukasz Kohut "rzucił" nawet wymowną fotką talerza z... drutem kolczastym. 

CZYTAJ TAKŻE: Anna Mucha w Święta pokazała pośladki. Pan Zdzisław nie wytrzymał! Wielki skandal i ostra riposta! [Foto]

Inny internauta zamieścił z kolei wulgarne zdjęcie świeczki włożonej w miejsce środkowego palca w świecznik w kształcie dłoni. Niestety nie zbrakło także słów niecenzuralnych. Na pewno bardzo przykro jest czytać takie wpisy w dzień Wigilii czy w Święta Bożego Narodzenia. Na szczęście dla Andrzeja Dudy znaleźli się internauci, którzy bardzo pozytywnie zareagowali na jego życzenia. "Dziękuję bardzo Panie Prezydencie. Ja również życzę Panu i Pana Rodzinie zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech maleńki Jezus otoczy nas swoją opieką", "Wesołych, Spokojnych, Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, Panie Prezydencie" - pisali użytkownicy Twittera.

ZOBACZ TEŻ: Żona Piotra Kraśki szczerze o swoim małżeństwie. „Tragedia i płacz non stop”

Sonda
Czy Andrzej Duda jest dobrym prezydentem?
Andrzej Duda na zakupach świątecznych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE