Janusz kupił psu petardy

i

Autor: Piotr Grzybowski Janusz kupił psu petardy

Korwin-Mikke tresuje psa petardami! Obrońcy zwierząt będą wściekli [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2018-12-31 6:00

Strzelać czy nie strzelać? Oto jest pytanie! Kolejne miasta rezygnują z sylwestrowych pokazów fajerwerków, równocześnie coraz więcej Polaków deklaruje, że także nie ma zamiaru używać petard tego dnia. Za tym trendem nie zamierza jednak podążać Janusz Korwin-Mikke (76 l.)!

Polityk tuż przed sylwestrem wybrał się na ulubiony bazar w poszukiwaniu fajerwerków. Na zakupy zabrał ze sobą foksteriera Odiego. Chwila buszowania po straganach poskutkowała zakupem kilku rodzajów petard! Mimo że przeciwnicy sztucznych ogni podnoszą, że strzelanie powoduje olbrzymi stres u zwierząt, Korwin-Mikke przekonuje, iż jego pies wcale się ich nie lęka.

A jakby na poparcie swych słów, po zakupach postanowił zademonstrować swemu pupilowi jak wybuchają petardy- pocierki. Odi faktycznie nie wyglądał na przestraszonego. Czyżby polityk tak świetnie go wytresował?

Inni politycy jednak przekonują, że petardy to nic dobrego. - Jestem przeciwniczką petard. Fajerwerki chociaż piękne są niebezpieczne i nieekologiczne dla środowiska, stresogenne dla zwierząt - mówi posłanka Joanna Scheuring-Wielgus (46 l.).

A w sylwestrową noc, niech każdy zadecyduje sam!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE