Pani marszałek Elżbieta Witek w sejmie

i

Autor: Waldemar Skoczny/SUPER EXPRESS Pani marszałek Elżbieta Witek w sejmie

Koronawirus w Polsce. Marszałek Sejmu podjęła bardzo ważną decyzję! Zobacz o co chodzi

2020-03-05 20:40

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek podjęła decyzję, aby ze względu na koronawirusa w Polsce wstrzymać wycieczki do Sejmu i konferencje.

- W związku z koronawirusem wstrzymamy wycieczki do Sejmu i konferencje, a także wyjazdy zagraniczne grup bilateralnych i zespołów parlamentarnych - poinformowała na briefingu w Jersey City w USA marszałek Sejmu Elżbieta Witek. Wszystko po tym, jak w nocy z wtorku na środę potwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce, konkretnie u pacjenta hospitalizowanego w szpitalu w Zielonej Górze, który wrócił do Polski z Niemiec. Marszałek Sejmu Elżbieta Witek zaznaczyła również na konferencji w USA, aby do tematu koronawirusa podchodzić poważnie, ale ze spokojem. - Na pewno wstrzymamy w tej chwili wycieczki do Sejmu i konferencje, bo tych konferencji w Sejmie jest naprawdę dużo. Natomiast nie widzę żadnych przeciwwskazań w tej chwili, nie ma takich zaleceń, żeby nie organizować posiedzeń Sejmu - mówiła Elżbieta Witek.

Politycy od Kuchni - Robert Biedroń
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają