Marek Jakubiak

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Marek Jakubiak zdawał maturę 42 lata temu. Wybrał matematykę, j. polski i historię. Jak nam przyznał, oceny otrzymał "średnie, ale wystarczające"

Konserwatywny polityk pokazał różowy przedmiot. "Są chętni?"

2021-11-28 20:32

Marek Jakubiak jest związany z prawicową, konserwatywną Federacją dla Rzeczpospolitej. Polityk słynie też ze swojego zamiłowania do broni. Teraz na swoim profilu na Twitterze pokazał zdjęcie, które wywołało sporą dyskusję w komentarzach.

Marek Jakubiak postanowił opublikować zdjęcie nietypowego widoku. "Radom wyprodukował broń w kolorze różowym. Poważnie, są chętni?" - napisał w poście. Na zdjęciach zaś widać dwa modele broni w cukierkowym kolorze i czarnymi wstawkami. W komentarzach zaś wywiązała się dyskusja nad kolorem broni. "Kolor nie ma znaczenia" - napisał jeden z internautów. "Co innego nie ma znaczenia, kolor w tym przypadku ma" - odpisał mu Marek Jakubiak. Pojawiło się także wiele głosów, że taka barwa bardziej przemawia do kobiet, a w Stanach Zjednoczonych różowe pistolety nie są niczym niezwykłym. Jeden z użytkowników Twittera podzielił się także starym zdjęciem Anny Kwiecień, posłanki z PiS-u, która trzyma w dłoniach broń dopasowaną różowym odcieniem do swojej marynarki. "Nic w internecie nie ginie" - odpisała.

Sprawdź: Polityk PiS zobaczyła koszulkę Wójcika z Ani Mru Mru i zmieszała go z błotem! O co chodzi?

W naszej galerii możesz zobaczyć najważniejszych Januszy polskiej polityki!

Sonda
Czy Polacy powinni mieć powszechny dostęp do broni?
Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany