Borowczak radzi

Kolega senatora Marcina Bosackiego z partii chce ratować jego małżeństwo. "Kryzysy udaje się zażegnywać"

2023-08-12 5:27

Senator KO Marcin Bosacki na początku lipca wyprowadził się z domu, porzucając Katarzynę Bosacką. Tymczasem jego koledzy z partii życzą, aby zażegnać kryzys i próbować do siebie wrócić. - Zawsze każdemu życzę, żeby zażegnywać kryzysy. Bo jak człowiek ślubuje w małżeństwie, ale pojawia się jakiś kryzys później, to jestem za tym, aby to jednak posklejać i wrócić do siebie. Tego życzę senatorowi Bosackiemu, którego bardzo lubię – mówi w rozmowie z „Super Expressem” poseł KO Jerzy Borowczak.

Przez lata tworzyli zgrane i kochające się małżeństwo. To już jednak historia. Marcin Bosacki, senator PO, wyprowadził się z domu , porzucając tym samym Katarzynę Bosacką. Mimo trudności, polityk ma walczyć o miejsce na listach KO w Poznaniu. - Na ta chwilę ma trzecie miejsce na listach, ale jak będzie, zobaczymy. Wszystko rozstrzygnie się w przyszłym tygodniu. Na pewno ta sprawa nie pomaga senatorowi – przyznaje ważny polityk KO. Tymczasem kolega z parlamentu Marcina Bosackiego, poseł KO Jerzy Borowczak, wierzy, że małżeństwo Bosackich przetrwa. I tego im życzy.

Poseł Borowczak radzi koledze Bosackiemu i życzy, by zażegnać małżeński kryzys

- Do mnie żona w czasach Solidarności mówiła m.in., że mogę iść z domu i nie wracać. Były te napięcia i zdarzają się w życiu. Kryzysy udaje się zażegnywać i życzę, żeby senatorowi Bosackiemu udało się zażegnać kryzys. Zawsze każdemu życzę, żeby zażegnywać kryzysy. Bo jak człowiek ślubuje w małżeństwie, ale pojawia się jakiś kryzys później, to jestem za tym, aby to jednak posklejać i wrócić do siebie. Ta piękna chwila zauroczenia inną kobietą, czy innym mężczyzną, prędzej czy później mija. I życzę senatorowi Bosackiemu wszystkiego dobrego. Pana senatora szanuję i lubię – powiedział w rozmowie z „Super Expressem" poseł KO Jerzy Borowczak. 

Express Biedrzyckiej - Marcin Bosacki: Wezwiemy Ziobrę przed Komisję. Ustalimy czy jesteśmy jeszcze demokracją