Jarosław Kaczyński

i

Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Jarosław Kaczyński

KOBIETA stanęła w obronie Jarosława Kaczyńskiego! Ależ się zagotowało!

2020-01-04 16:38

Ależ się porobiło! Wszystko przez słowa Donalda Tuska, jakie padły w rozmowie z Gazetą Wyborczą. Były premier nie oszczędził w niej Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS mocno oberwał od Tuska. W obronę prezesa Prawa i Sprawiedliwości postanowiła wziąć Beata Mazurek. Ale ostro skomentowała Tuska! W sieci się zagotowało.

Donald Tusk nie szczędził mocnych słów pod adresem Jarosława Kaczyńskiego. W wywiadzie dla Gazety Wyborczej powiedział o nim: - Uważam, że ma w sobie dużo zła, jest nieszczęściem dla Polski, co nie oznacza, że czuję nienawiść. Osobiste relacje z Kaczyńskim nie mają dla mnie znaczenia. Mam swoje emocje, jednak w polityce udaje mi się nad nimi panować. Ale skłamałbym, gdybym powiedział, że przed snem modlę się za jego powodzenie - przyznał były premier. Te stwierdzenia na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości bardzo nie spodobały się byłej posłance, a obecnie europosłance Beacie Mazurek.

Polityk nie ukryła oburzenia, postanowiła wziąć Kaczyńskiego w obronę.  Na Twitterze napisała ostro na temat Tuska, nazwała go "nieudolnym i sfrustrowanym": -Żałosne insynuacje Tuska. Wyraźnie widać, że ten sfrustrowany gentleman w krótkich spodenkach ma kompleksy i obsesję na punkcie J.Kaczyńskiego.Nieudolny, skompromitowany jako premier RP oraz przewod. RE próbuje desperacko ratować polit. znaczenie - przyznała.

CZYTAJ: Gowin NIE WYTRZYMAŁ! Wkurzył się i stanowczo żąda reakcji władz

Pod wpisem Mazurek wylała się fala komentarzy, po prostu zawrzało! - Może Pani jakiś wyjaśnić, że ten niby "zakompleksiony" i "skompromitowany" jest jak na razie najwybitniejszym polskim politykiem XXI wieku? Jak to się mieści w Pani logice? Kaczyński, żeby go przebić musiałby zostać szefem ONZ albo Prezydentem USA!; Przewodniczący RE przez 2 kadencje a obecnie szef największej partii w PE - to jest polityk „skompromitowany” i „nieudolny”? ; Tak duże nagromadzenie przymiotników świadczy o braku argumentów - komentowali wzburzeni słowami Mazurek internauci. 

SPRAWDŹ: Magdalena Adamowicz powiedziała, co zrobiła z obrączką męża. To NIEZWYKŁE

Express Biedrzyckiej - Andrzej Halicki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE