Poselska miłość na plaży

i

Autor: PAPARA07 Poselska miłość na plaży

Małżeństwo posłów wozi dziecko w wózku za 4 tysiące złotych. Biedy nie ma

2021-05-12 6:46

Kinga Gajewska w kwietniu przekazała radosną nowinę o kolejnej ciąży. To już trzecie dziecko posłanki PO i Arkadiusza Myrcha. W 2019 roku para doczekała się chłopczyka, a w 2020 roku na świecie powitali dziewczynkę. Do porodu zostało nieco ponad trzy miesiące, a brzuszek Kingi Gajewskiej jest już dobrze widoczny nawet pod luźnymi ubraniami. Mimo to młoda mama nie zamierza się oszczędzać! Aktywnie bawiła się z dziećmi na placu zabaw, a potem wymieniała czułości z mężem. Uwagę przykuwa jednak wózek, w którym wiozła dziecko.

Zobacz: Kinga Gajewska zaszczepiła się przeciwko COVID-19 w ciąży. Antyszczepionkowcy w natarciu

Kinga Gajewska nie przestaje zaskakiwać! Niedawno wywołała sporo emocji, decydując się na przyjęcie szczepionki przeciw Covid-19 w stanie błogosławionym, a teraz postanowiła zaszaleć z dziećmi na placu zabaw. Posłanka jest już w 6. miesiącu ciąży, a mimo to cały czas bawiła się z swoim 2-latkiem i roczną córeczką. Huśtała je, bawiła się na tyrolce, podnosiła i zabawiała swoje maleństwa. Towarzyszyła jej koleżanka, a mąż udał się na spotkanie ze znajomymi do knajpy. Po zabawie na placu zabaw Kinga Gajewska zabrała dzieci na plażę, gdzie pociechy zasnęły, a ona postanowiła nadrobić nieco energii, zajadając się kurczakiem i ciastkiem na wynos. Gdy w końcu dołączył do niej mąż, Arkadiusz Myrcha, nie mogli się od siebie oderwać – zaczęli się całować już w maseczkach. W końcu jednak zdjęli je i swobodnie oddali się czułym pocałunkom. Obejmowali się i tańczyli, zapominając o całym świecie. Trzeba przyznać, ze para jest w sobie wyjątkowo zakochana! Sama Kinga Gajewska daje doskonały przykład przyszłym mamom. Jak widać, w ciąży można spędzać czas w aktywny sposób, oczywiście jeśli nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań.

Nie przegap: Kinga Gajewska w ciąży! Piękna posłanka PO spodziewa się trzeciego dziecka [Tylko u nas]

Kinga Gajewska z luksusowym wózkiem

Podczas spaceru Kinga Gajewska wiozła swoją pociechę w wózku sportowym Thule Chariot Lite, który może także służyć jako przyczepka na przykład do roweru, ale można z nim także biegać. Za wersję z zestawem, który zawiera folię przeciwdeszczową, folię przeciwsłoneczną, chorągiewkę ostrzegawczą czy koła spacerowe oraz do biegania trzeba zapłacić 3 704 złote! Jak widać posłanka dba o wygodę maleństwa, ale także o to, by wózek sprzyjał dbaniu o formę. Dzięki temu będzie mogła zadbać o kondycję po porodzie, jednocześnie zabierając pociechy na spacer. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na taki wydatek.

Sprawdź: Spacer Jarosława Wałęsy z rodziną. Jego córeczka ma luksusową spacerówkę za 4 tysiące! ZDJĘCIA

Sonda
Czy uważasz, ze ciężarne kobiety powinny się szczepić przeciw Covid-19?
Prawdziwy kiler nie boi się szczepienia. Cezary Pazura w nowym spocie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE