Kinga Gajewska

i

Autor: TOMASZ RADZIK/ SUPER EXPRESS Kinga Gajewska

Kinga Gajewska urodziła! Znamy imię dziecka. Jest wyjątkowe

2021-08-20 7:33

Dobre nowiny z Koalicji Obywatelskiej. Posłanka Kinga Gajewska po raz trzeci została mamą. Gajewska i jej mąż, poseł Arkadiusz Myrcha, doczekali się kolejnego dziecka. Szczęśliwi rodzice od razu pochwalili się w Internecie narodzinami synka: - Przyszedł na świat nasz drugi synek-Amadeusz. Lilka będzie otoczona należytą ochroną braci Juliusza i Amka - napisała dumna mama.

Kinga Gajewska urodziła! Posłanka  i jej mąż poseł Arkadiusz Myrcha powitali na świecie trzecie dziecko. Do najstarszego synka Juliusza i córeczki Lilki, która niedawno skończyła roczek, dołączył braciszek Amadeusz. Chłopczyk urodził się w czwartek wieczorem. Co ciekawe, jeszcze tego samego dnia jego mama w Sejmie zajmowała się konsultacjami zorganizowanymi przez klub Koalicji Obywatelskiej w sprawie „braku wystarczających przygotowań do bezpiecznego rozpoczęcia roku szkolnego 2021/22”. Szczęśliwi rodzice pochwalili się narodzinami chłopca na Instagramie. Dumny tata od razu ujawnił, że mały Amadeusz Piotr Myrcha liczy sobie, 55 cm oraz waży 3.320 kg. Dumny tata nie krył wzruszenia, co widać po nim doskonale na wspólnej fotografii z synkiem. Także mama chłopca, Gajewska, zabrała głos. Posłanka podziękowała za opiekę w szpitalu Praskim w Warszawie, w którym rodziła poprzednie dzieci. Jak przyznała miała wspaniałą opiekę.

Kinga Gajewska urodziła synka. Ma ważny apel do kobiet

Posłanka Kinga Gajewska postanowiła też przedstawić swoje zdanie na temat szczepień kobiet w ciąży i zachęcić do nich inne przyszłe mamy. Sama doskonale zna temat, bo jak napisała:

Zaszczepiłam się w piątym miesiącu ciąży. Nie miałam żadnych problemów, ciążę donosiłam do końca, urodziłam zdrowego, silnego synka. Czuję się bezpieczna, a co najważniejsze zadbałam o zdrowie i życie mojej pociechy. Podczas ciąży chodziłam po porady do lekarza ginekologa, a nie do znajomych. Na poród przyjechałam do szpitala, a nie do cioci czy jakiegoś szamana. Wiedzę czerpię, nie z komentarzy na Facebooku, a z oficjalnych portali, gdzie specjaliści podpisują się pod swoim nazwiskiem i mają tytuł naukowy. Jeśli się zastanawiasz, czy się zaszczepić, zadaj sobie ważne pytanie: Komu powierzysz zdrowie i życie osoby, którą kochasz? Bądźcie mądre i odpowiedzialne. Świat stanął na głowie, ale Wy nie dajcie się omamić! Kinga Gajewska, mama trójki maluchów.

Rodzicom małego Amadeusza gratulujemy!

Kasia Tusk urodziła drugie dziecko! Mamy potwierdzenie [TYLKO U NAS]