Semeniuk i Patkowski

i

Autor: MARCIN SMULCZYŃSKI/SUPER EXPRESS, EAST NEWS Semeniuk i Patkowski

Kim są Olga Semeniuk i Piotr Patkowski? Zakochana para z rządu

2021-12-14 8:32

To są dobre nowiny i to z rządu! Dwoje młodych ludzi: wiceminister w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, Olgę Semeniuk i wiceministra finansów, Piotra Patkowskiego - postanowiło iść przez życie razem. Para zakochała się w sobie, zaręczyła, a w przyszłości planuje ślub. Kim są Olga Semeniuk i Piotr Patkowski?

Olgę Semeniuk i Piotra Patkowskiego połączyło płomienne uczucie. Oboje poznali się dzięki pracy. - Poznałem się z Olgą w KPRM. Najpierw byłem doradcą w gabinecie politycznym premiera, a później pracowałem w Centrum Analiz Strategicznych w KPRM. Olga z kolei była wtedy najbliższą współpracowniczką ministra Michała Dworczyka, a później została wiceministrem rozwoju. Od roku jesteśmy parą, a niedawno były oświadczyny - opowiedział „Super Expressowi” przyszły pan młody, a na razie szczęśliwy narzeczony Piotr Patkowski.

Kim jest Piotr Patkowski?

Piotr Patkowski to podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów od 2020 roku. Jednak jego polityczna kariera trwa dłużej. Patkowski był członkiem Gabinetu Politycznego premiera, ministra rozwoju i finansów Mateusza Morawieckiego. Następnie był doradcą Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. W 2016 roku pracował w Biurze Prawnym Ministerstwa Energii. W latach 2018-2020 dyrektor Departamentu Oceny Skutków Regulacji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, tyle można o nim wczytać na oficjalnej stronie. Patkowski ukończył studia na kierunku prawo na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Patkowski urodził się w 1991 roku i w grudniu skończył 30 lat.

Kim jest Olga Semeniuk?

Olga Semeniuk też ma bogate życie zawodowe. W październiku została sekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii. Od 2  stycznia 2020 r. pełniła funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju, w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii, a następnie w Ministerstwie Rozwoju i Technologii. Jednocześnie pełni też funkcję Pełnomocnika Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw. jest absolwentką Międzywydziałowych Studiów Wschodniosłowiańskich na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydziału Administracji i Nauk Społecznych na Politechnice Warszawskiej. Ponadto, ukończyła studium dla przyszłych  liderów służby publicznej w Krajowej Szkole Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego. W latach 2016-2019 pracowała w Ministerstwie Obrony Narodowej i Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W trakcie studiów odbyła staż w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jest też warszawską radną. Urodziła się w 1988 roku i niedawno miała urodziny.

NIŻEJ ZNAJDZIECIE GALERIĘ WSPÓŁNYCH ZDJĘĆ NARZECZONYCH: SEMENIUK I PATKOWSKIEGO

Sonda
Wierzysz w miłość na całe życie?
Sedno Sprawy - Piotr Patkowski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany