Przemysław Czarnek

i

Autor: EAST NEWS Przemysław Czarnek

Kim jest żona Czarnka, Katarzyna Czarnek? ROMANTYCZNA historia ich poznania [ZOBACZ]

2020-10-09 9:33

Nowym ministrem edukacji i nauki będzie Przemysław Czarnek, obecnie poseł Prawa i Sprawiedliwości, a wcześniej wojewoda lubelski. Jego żona to Katarzyna Czarnek, naukowiec. Kim jest małżonka Czarnka, Katarzyna Czarnek? Co o niej wiemy? Przy okazji warto poznać ich romantyczną historię poznania.

Kim jest żona przyszłego ministra Czarnka? Żona przyszłego ministra Czarnka, to Katarzyna Czarnek, która również jak mąż, jest wykładowcą na uczelni: Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Katarzyna Czarnek to doktor biologii. Pracuje jako asystent w Katedrze Ochrony Środowiska Instytutu Inżynierii Środowiska. Z Przemysławem Czarnkiem ma dwoje dzieci: córkę Julię i syna Mateusza. W zeszłym roku Przemysław Czarnek pochwalił się na Twitterze: - Szanowni Państwo. Oto nowa Doktor Biologii. Dr Katarzyna Czarnek. MOJA ŻONA. Gratuluję Kochanie - pokazując zdjęcia z uroczystości z żoną.

Romantyczna historia Czarnka i jego żony Katarzyny. Jak się poznali?

Jak przyszły minister poznał żonę Katarzynę? To bardzo romantyczna historia. Jeszcze jako wojewoda lubelski udzielił wywiadu, w którym opowiadał tę piękną historię miłości: - Żonę poznałem we Włoszech. Romantyczne małżeństwo... Ale nie na wczasach, jak byliśmy młodzi i jeszcze studiowaliśmy, to jak wielu studentów, dorabialiśmy sobie w wakacje. Ja pracowałem w jednym hotelu, żona pracowała w restauracji w drugim hotelu. No i tam się nasze oczy spotkały - wspominał. Czarnek przyznał, że chwilę potrwało, niż zostali parą: - Ja już tam byłem trzeci lub czwarty rok z rzędu. Kasia przyjechała pierwszy raz i od razu bardzo mi się spodobała. Ale ja byłem typem chłopca bardzo nieśmiałego, więc trochę to trwało zanim bliżej się poznaliśmy i później, po powrocie do Polski zaczęliśmy się spotykać jako para.

Jak przyznał w wywiadzie, to było szczęśliwe wydarzenie, że musiał jechać aż do pracy do Włoch, by poznać "dziewczynę z Bychawy", a co ciekawe to jeździła ona z tego samego przystanku, co on wracają ze studiów. W codziennym życiu jednak się nigdy nie spotkali, dopiero we Włoszech. 

CZYTAJ: Kim był ojciec Kaczyńskich, Rajmund Kaczyński? Jego postać została TERAZ przypomniana

Kim jest naprawdę Przemysław Czarnek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE