Przez Gowina przegramy wybory!

i

Autor: Łukasz Gągulski/SUPER EXPRESS Przez Gowina przegramy wybory!

Kim jest Ziemowit Gowin? Wulgarnie ZMASAKROWAŁ PiS W #hot16challenge2!

2020-06-01 6:27

Kim jest Ziemowit Gowin? Syn Jarosława Gowina, który ciągle jest jednym z liderów Zjednoczonej Prawicy i ważną postacią klubu parlamentarnego PiS wulgarnie zmasakrował formację swojego ojca w popularnej akcji #hot16challenge2. Tego typu skandalu w polskiej polityce jeszcze nie było. Kim jest Ziemowit Gowin? Dlaczego przywalił w PiS?

Kim jest Ziemowit Gowin? Do tej pory o najmłodszym dziecku byłego wicepremiera było raczej cicho. Młodzieniec raczej stronił od występów publicznych. Najwyraźniej jednak coś w nim pękło i postanowił uderzyć w politycznych przyjaciół ojca. Zrobił to w ramach w akcji #hot16challenge2. Dotychczas chyba największą popularnością cieszyły się rapy Andrzeja Dudy i Janusza Korwin-Mikkego (ZOBACZ TU). Wiele wskazuje na to, że Ziemowit Gowin ich przebije. "Rządzi nami Zjednoczona Prawica, Mnie już od tego strzela k..ca, Jak tak dalej pójdzie, Totalna kaplica, Wy...lę stąd szybciej niż Kubica" - tak brzmi jeden z fragmentów tworu syna Jarosława Gowina. "Państwo z dykty? Chyba z totalnego g..na, Obywatele rząd - sprawa nierówna, Wirus za oknem, w domu na ulicy, A politycy coraz bardziej dzicy" - uderza Ziemowit Gowin w innej części swojego kawałka. 


Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Kim jest Ziemowit Gowin? Niewiele o nim wiadomo, ale sam lider Porozumienia mówił o nim siedem lat temu w rozmowie z portalem Dziennik.pl. - Syn ma identyczne zainteresowania co ja, studiuje filozofię, pasjonuje się polityką, ma prawicowe poglądy i w sprawach gospodarczych w pełni się zgadzamy. Natomiast w sprawach kulturowych czy moralnych jestem dla niego zgniłym liberałem (śmiech) - ujawnił Jarosław Gowin. - Mój syn związał się z ruchem narodowym, ale nie przez duże “R” i “N”, jest członkiem szerokiego środowiska młodych narodowców. To żarliwi patrioci, w wielu sprawach trafnie definiują problemy i reagują na schorzenia współczesnej cywilizacji, odrzucając chociażby relatywizm moralny - dodał. 
 
 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają