Marianna Schreiber

i

Autor: INSTAGRAM Marianna Schreiber

Kim jest Marianna Schreiber? Żona ministra PiS ma dziesiątki prawie NAGICH zdjęć [GALERIA]

2021-10-12 13:55

Kim jest Marianna Schreiber? Marianna Schreiber jest żoną polityka PiS Łukasza Schreibera (34 l.). Jej mąż jest przewodniczącym Stałego Komitetu Rady Ministrów, sekretarzem Rady Ministrów i przewodniczącym zespołu ds. programowania prac rządu. W KPRM zwany jest "małym premierem", gdyż jest osobą kluczową w przeprowadzaniu prac legislacyjnych rządu. Żona tegoż polityka PiS wystąpiła w programie TVN Top Model. Swojej decyzji nie skonsultowała z mężem zasiadającym w rządzie Mateusza Morawieckiego (53 l.). - Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy. Może się rozwiedzie ze mną - mówiła w TVN-ie Schreiber. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że jej mąż głosował za tzw. "lex TVN", ustawie PiS, która bezpośrednio uderza w działalność stacji.

Marianna Schreiber. Kim jest żona posła PiS

Marianna Schreiber wzięła udział w hitowej produkcji TVN-u bez wiedzy męża, ministra PiS. W programie Schreiber mówiła do Michała Piróga: "masakra, mąż mnie zabije". Dlaczego piękna żona polityka zdecydowała się na ten krok bez konsultacji ze swoją drugą połówką? - Myślę, że nie do końca by we mnie uwierzył - tłumaczyła Marianna Schreiber. Być może Schreiber-minister teraz w żonę uwierzy, bowiem wczoraj kobieta aspirująca do bycia gwiazdą modelingu dostała się do kolejnego etapu programu. 

Marianna Schreiber przedstawiła się jako magister pedagogiki, przyszła doktorantka oraz nauczyciel-terapeuta. W programie "Top Model" wspomniała, że za dziecka nie opływała w luksusy i mimo, że zawsze marzyła o robieniu kariery w modelingu, musiała się uczyć, żeby osiągnąć coś w życiu. Dlatego postawiła na studia i życie rodzinne. Wyszła za polityka Łukasza Schreibera, z którym ma córkę. Teraz w życiu Marianny przyszedł czas na spełnianie własnych marzeń. Stąd decyzja o wzięciu udziału w "Top Model". Marianna ma nadzieję, że to pozwoli jej zaistnieć w show-biznesie.

>>>Szok! Piosenkarka prowadziła pod wpływem alkoholu. Według ustaleń to Beata K.

Czy mąż pani Schreiber uwierzył już w swoją żonę? Tego nie wiemy, gdyż minister nie odbiera od wczoraj telefonu. "Życzę dobrego dnia" - odpisał nam jedynie w sms-ie Łukasz Schreiber.