Dariusz Kacprzak

i

Autor: Artur Hojny/Super Express

Poznaj uczestnika debaty

Kim jest Dariusz Kacprzak? Reprezentuje Bezpartyjnych Samorządowców

2023-09-08 14:12

Jednym z uczestników debaty „Super Expressu” i Polskiego Radia 24, która odbędzie się 10 września, będzie reprezentant bezpartyjnych Samorządowców Dariusz Kacprzak. Kim jest i co o nim wiemy? W naszym tekście prezentujemy garść informacji.

Dariusz Kacprzak urodził się w 1974 roku w stolicy, a wychowywał się na warszawskiej Woli. Mieszkał także w Bemowie i Śródmieściu, a od 12 lat na Białołęce. Ukończył naukę na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji, politologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydziale Prawa na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie. Zrobił doktorat z zakresu zarządzania w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Reprezentant Bezpartyjnych Samorządowców imał się różnych zajęć. Był między innymi przedsiębiorcą, członkiem zarządu spółek prawa handlowego czy CEO. Ponadto pełnił funkcję Naczelnika Wydziału oraz Dyrektora Biura warszawskiego Ratusza. Był także wykładowcą Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Zarządzania Nieruchomościami im. Polanowskiego w Warszawie.

Dariusz Kacprzak pełnił funkcję zastępcy burmistrza dzielnicy Praga-Północ i zastępcy burmistrza dzielnicy Białołęka. Obecnie jest zastępcą burmistrza dzielnicy Praga-Północ.

W poprzednich wyborach kandydował z ramienia Bezpartyjnych Samorządowców do Sejmiku Województwa Mazowieckiego z okręgu nr 3. Obecnie jest jednym z liderów ugrupowania w Warszawie.

Quiz. Pamiętasz te piosenki wyborcze? Komplet punktów dla fanów muzyki

Pytanie 1 z 8
Zacznimy od czego prostego. Piosenka zespołu TOP-ONE "Ole Olek" zaczyna się od słów:
Wieczorny Express - Karpacz - Buda
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany