Siłownia

i

Autor: Pixaby

Kiedy otworzą kina i siłownie? Rzecznik rządu podał datę. Bardzo ważna informacja

2020-05-21 10:29

Koronawirus w Polsce. Kiedy otworzą kina i siłownie? Po tym, gdy - w odpowiednim reżimie sanitarnym - otwarto w Polsce galerie handlowe, salony fryzjerskie, zakłady kosmetyczne i restauracje - wiele osób nie może doczekać się nadejścia czwartego etapu odmrażania gospodarki. Kiedy to nastąpi? Kiedy otworzą kina i siłownie? Rzecznik rządu właśnie podał datę.

Czwarty etap odmrażania gospodarki. Bardzo ważne informacje przekazał rzecznik rządu Piotr Mueller. - W kolejnym tygodniu zostaną ogłoszone decyzje w sprawie kolejnego etapu odmrażania gospodarki - ujawnił w rozmowie z Polsat News. Kiedy zatem otwarte zostaną siłownie i kina? - Mam nadzieję, że będzie to możliwe w pierwszej połowie czerwca - oznajmił Mueller. Pytany, co znajdzie się w czwartym etapie odmrażania gospodarki, zdradził, że plany zakładają uruchomienie m.in. siłowni, teatrów i kin. - Oczywiście w odpowiednich reżimach sanitarnych - podkreślił rzecznik rządu, który zabrał głos także w sprawie kampanii przed wyborami prezydenckimi 2020 . Jego zdaniem nie jest wykluczone, że "możliwe" będą nawet pewne formy bezpośredniej kampanii wyborczej. – Wszystko zależy od tego, jak będzie wyglądała sytuacja epidemiczna - zaznaczył.

ZOBACZ TAKŻE: Brudziński WŚCIEKŁ się nie na żarty: "ZBOCZONE ŚWINIE". O kogo mu chodzi?

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie "Super Express" KLIKNIJ tutaj

Super Raport 20 V (goście: Winnicki, Sekielski, Sokołowski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE