Małgorzata Kidawa-Błońska w Expressie Biedrzyckiej

i

Autor: Marcin Smulczyński/SUPER EXPRESS Małgorzata Kidawa-Błońska w Expressie Biedrzyckiej

Kidawa-Błońska ucina spekulacje ws. Tuska. Wybory prezydenckie 2020 [EXPRESS BIEDRZYCKIEJ]

2019-10-30 12:27

Była kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera złożyła jasna deklarację w programie "Express Biedrzyckiej". Nie ma już żadnych wątpliwości. Małgorzata Kidawa-Błońska powiedziała Kamili Biedrzyckiej co zrobi, jeśli Donald Tusk zdecyduje się wystartować w wyborach prezydenckich 2020. Słowa wicemarszałek Sejmu rzucają nowe światło na prezydencką batalię.


Wszystkie większe partie polityczne intensywnie debatują na temat tego, kogo wystawią w wyborach prezydenckich 20210. Część spekulacji na ten temat ucięła właśnie Małgorzata Kidawa-Błońska w programie "Express Biedrzyckiej". je wypowiedź można interpretować jednoznacznie - Jeżeli Donald Tusk 2 grudnia powie, że startuje, to ja nie będę brała udziału w tych wyborach - zapowiedziała wicemarszałek Sejmu.

ZOBACZ CAŁY ODCINEK "EXPRESSU BIEDRZYCKIEJ" Z MAŁGORZATĄ KIDAWĄ-BŁOŃSKĄ

Express Biedrzyckiej Kidawa Blonska

- Wiele miesięcy temu powiedział, że 2 grudnia powie jak widzi swoją przyszłość w polskiej polityce i ja czekam na tę datę - dodała Kidawa-Błońska. Kamila Biedrzycka zapytała też byłą kandydatkę na premiera, czy - jeśli Tusk nie zdecyduje się na powrót do polskiej polityki - w PO obędą się prawybory prezydenckie. - Będziemy na ten temat rozmawiać, musimy ustalić kalendarz naszych działań. Platforma jest partią demokratyczną, szukamy najbardziej optymalnego rozwiązania - odparła wymijająco.

CZYTAJ TAKŻE: Chłopak Biedronia ZABLOKUJE mu drogę do prezydentury?! Ważne słowa [EXPRESS BIEDRZYCKIEJ]