Kasia Tusk, Karolina Ferenstein

i

Autor: AKPA, MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS Kasia Tusk, Karolina Ferenstein

Kasia Tusk stroi mieszkanie na święta. Żona Kraśki nie wytrzymała! Musiała zareagować

2021-12-03 8:30

Kasia Tusk jest znana z tego, że ma dobry gust i wie, co jest modne: tak w kwestii ubrań, jak i wystroju wnętrz. Chociaż grudzień dopiero się zaczął, córka Donalda Tuska już postanowiła świątecznie przystroić mieszkanie. Zdjęciem z przygotowań podzieliła się w sieci. Zobaczyła to żona Piotra Kraśki, Karolina Ferenstein-Kraśko i... nie wytrzymała! Musiała zareagować.

Kasia Tusk już poczuła magię świąt i zimy. Dlatego, chociaż grudzień dopiero się rozpoczął, a do Bożego Narodzenia jeszcze daleko, to ona już zaczyna ozdabiać mieszkanie. Powyciągała z szaf ozdoby, by przystroić nimi swoje cztery kąty. Wiadomo, że Kasia Tusk zna się na dekorowaniu wnętrz, wystarczy spojrzeć na fotografie, które wrzuca na Instagram. Można dostrzec, że ma świetny gust, doskonale dobiera kolory i wzory i wie , co jest najmodniejsze w sezonie. Jej mieszkanko zmienia się wraz z porami roku. Tej zimy Kasia ma wyjątkową pomocnicę w dekorowaniu mieszkania - swoją starszą córeczkę. Dziewczynka jest na tyle duża, że może wraz z mamą stroić pokoje. Oczywiście Kasia pochwaliła się zdjęciem z córeczką, dodała też kilka fotek z poprzednich lat. Całość okrasiła uroczym opisem: - 2021, 2020, 2019, a może 2018? 😅 Chyba się starzeję, ale to wcale nie jest takie straszne - napisała córka Donalda Tuska.

Kasia Tusk stroi mieszkanie na święta. Żona Kraśki nie wytrzymała! Musiała zareagować

Co zwraca uwagę? To, że córeczka rośnie, jak na drożdżach, i że życie Kasi bardzo się zmieniło. Zdjęcia i uroczy wpis został zauważony przez żonę Kraśki, Karolinę Ferenstein-Kraśko, która nie wytrzymała i je skomentowała. - Obłędny klimat piękne wnętrze tak jak właścicielki !!!😍😘👍 - napisała żona Piotra Kraśki. Faktycznie, to bardzo celna uwaga!

NIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ: MIESZKANIE KASI TUSK W WERSJI ŚWIĄTECZNEJ. ZOBACZ, JAK KASIA DEKORUJE MIESZKANIE

Świąteczny kłopot Kasi Tusk

Nie zawsze jednak świąteczno-zimowe dekorowanie mieszkania było radością Kasi Tusk. W zeszłym roku okazało się, że jedna z firm wykorzystała zdjęcie z Instagrama, które przedstawiało okno w sypialni Kasi. Blogerka musiała interweniować. Na szczęście wszystko skończyło się ugodowo. Przypomnijcie sobie tę historię: KLIKNIJCIE TUTAJ.

Tak mieszka Kasia Tusk. Luksusowe wnętrza robią wrażenie. Złote krany, fikuśny żyrandol
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE