Kasia Tusk

i

Autor: AKPA

Kasia Tusk pokazała nogi w pełnej krasie! Wiele modelek może jej pozazdrościć

2022-06-25 10:18

Kasia Tuska stawia na proste i skromne stylizacje, które nie odsłaniają za wiele ciała. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała całe nogi! Trzeba przyznać, że ma się czym pochwalić. Tak zgrabnych nóg może jej pozazdrościć niejedna modelka.

Kasia Tusk na co dzień mieszka w Sopocie, gdzie może podziwiać morskie krajobrazy. Najbardziej jednak bliskość plaży daje się odczuć latem, gdy pogoda zachęca, by wyjść z domu. Jak córka Donalda Tuska przyznała na swoim blogu, w słoneczne dni lubi zabierać dzieci i laptopa na plażę, by pracować na łonie natury.

W GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK OSZCZĘDZA KASIA TUSK

- Wszyscy wiemy, że kąpiele słoneczne poprawiają humor – to udowodniony naukowo fakt. Szukam więc każdej możliwej okazji, aby przenieść „biuro” na plażę, jeśli tylko pogoda na to pozwala. Pisząc „biuro” mam na myśli laptopa i dwójkę mocno absorbujących małych ludzi i chociaż bardzo cieszę się, że w ogóle mam taką możliwość, to czasem zdarza mi się żałować, że jednak nie zostałam w domu. Praca na plaży brzmi pewnie jak idylla, a ja nie będę Was teraz wyprowadzać z tego błędu – napisała.

Przy okazji postanowiła pokazać, jak spędza czas na niemal pustej plaży. Widać, ze już w pełni poczuła wakacyjny klimat! Na piasku położyła kocyk, gdzie opalała się i czytała książkę. Do tego dobrała strój idealny na czerwcowe upały – luźną białą koszulę, bikini i kapelusik. Dyskretnego uroku dodawały jej także kolczyki w kształcie pereł. Na jednym ze zdjęć widać, jak siedzi na plaży z odsłoniętymi nogami. Po raz pierwszy od dawna aż tak je wyeksponowała, a trzeba przyznać, ze ma się czym pochwalić – takich długich i zgrabnych nóg wiele osób może jej pozazdrościć!

Sonda
Jak podoba Ci się stylizacja Kasi Tusk?
Tak mieszka Kasia Tusk. Luksusowe wnętrza robią wrażenie. Złote krany, fikuśny żyrandol
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE