Marta Kaczyńska

i

Autor: Artur Hojny/Super Express Marta Kaczyńska

Kaczyńska ZŁAMAŁA rządowe przepisy! Mogła dostać 30 tys. KARY! Nieładnie!

2020-10-10 6:25

Oj, nieładnie! Spacerując po Sopocie, który od tygodnia znajduje się w czerwonej strefie koronawirusowej Marta Kaczyńska bynajmniej nie świeciła przykładem. Mimo obowiązku zasłaniania ust i nosa, bratanica prezesa PiS miała maseczkę na… brodzie! Przypomnijmy, że za takie lekceważenie przepisów można zarobić mandat, albo karę administracyjną, nakładaną przez sanepid. Jej wysokość to nawet 30 tysięcy złotych!

Marta jako prawniczka, oraz mama trójki pociech powinna zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne jest przestrzeganie rządowych obostrzeń. Tymczasem zarówno na ulicy, jak i później na hipodromie Kaczyńska zapomniała o obowiązku. A przecież maska noszona na brodzie niestety nie chroni przed transmisją wirusa! Miejmy nadzieję, że Marta poprawi swoje zachowanie i następnym razem zobaczymy ją w prawidłowo założonej maseczce!

ZOBACZ TEŻ: WIELKIE OCZEKIWANIE u Marty Kaczyńskiej. Radosna NOWINA! To już za kilka miesięcy

Express Biedrzyckiej - Paweł Poncyljusz: Działania Szumowskiego to złodziejstwo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają