Środowy "Express Biedrzyckiej"! Dziś w programie m.in. Grzegorz Schetyna!

2022-07-06 8:30

Co z tego, że są wakacje, jak w polityce jest tak gorąco jak za oknami! W momencie prawdopodobnego przesunięcia daty wyborów samorządowych i po kolejnych przeciekach ze skrzynki szefa Kancelarii Premiera, między rządem a opozycją powstał antagonizm, którego nie było od kilku dobrych lat! Właśnie o te sprawy będzie pytała swoich gości niezawodna prowadząca Expressu Biedrzyckiej!

Już o godzinie 9:00 zapraszamy do oglądania Expressu Biedrzyckiej, nadawanego na żywo z warszawskiej redakcji "Super Expressu"! Do studia przybędzie były szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, który będzie rozmawiał z naszą dziennikarką o programie wyborczym największego ugrupowania opozycyjnego, o problemach na opozycji a także o kolejnych kompromitujących wydarzeniach z udziałem rządu Prawa i Sprawiedliwości. 

Następnie nasza prowadząca porozmawia z Katarzyną Pełczyńską-Nałęcz - współpracowniczką Szymona Hołowni, dyrektorką Instytutu Strategie 2050 oraz była Ambasador RP w Rosji. Rozmowa w głównej mierze będzie dotyczyć wojny na Ukrainie, choć nie zabraknie tematów z rodzimego podwórka. 

Zapraszamy do oglądania! Express Biedrzyckiej tylko w "Super Expressie"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają