Jolanta Kwaśniewska

i

Autor: AKPA

Jolanta Kwaśniewska zdradziła prawdę o mężu. „To coś bardzo rzadkiego”

2022-05-01 5:00

Jolanta Kwaśniewska i jej mąż uchodzą za niezwykle dobraną parę. Dla wielu stanowią wręcz wzór do naśladowania. Sporo osób może się jednak zdziwić, gdy usłyszy, co była pierwsza dama powiedziała o Aleksandrze Kwaśniewskim… Prawda wyszła na jaw!

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski są małżeństwem od 43 lat. W tym czasie przetrwali wiele trudnych chwil nie tylko w czasie prezydentury, ale także po niej. Wiele razy musieli się zmagać z plotkami, w tym także z zarzutami o niewierności, a do tego dochodzą przecież problemy dnia codziennego. Wszystkie trudności jednak udało im się pokonać i do dziś uchodzą za szczęśliwą parę. Kilka lat temu jednak Jolanta Kwaśniewska wyznała prawdę o mężu, która dla wielu osób może być zdumiewająca.

Sprawdź: Jolanta Kwaśniewska pokazała Agacie Dudzie, gdzie raki zimują! Druzgoczący cios

W naszej galerii zobaczysz, jak wyglądała młodziutka Jolanta Kwaśniewska.

- Wielokrotnie byłam informowana przez media, że mój związek z mężem się rozpada. Nie zdarzy się to nigdy. Bądźcie pewni, mam fantastycznego partnera i jestem głęboko przekonana, ze zestarzejemy się ze sobą, o czym marzę - wyznała w rozmowie z Wideo Portalem.

Jak widać, Jolanta Kwaśniewska miała wiele racji! Od tego wywiadu minęło wiele lat, a ona i Aleksander Kwaśniewski nadal tworzą silny związek. Piękne słowa pierwszej damy pokazują też, że jej mąż jest wspaniałym człowiekiem, którego bardzo kocha. Na pewno niektórych mogły zaskoczyć tak ciepłe i pełne miłości słowa wypowiadane do mikrofonu. Podkreśliła też, że w małżeństwie zaufanie jest bardzo ważne.

Zobacz: Seksuolog i ksiądz docenili Jolantę Kwaśniewską! Gratulacjom nie ma końca

- Mam wrażenie, że moglibyśmy być z mężem bohaterami programu „Taka miłość się nie zdarza”. Ja jestem silną babą, nie sądziłam, że taka jestem. Z jednej strony taka gigantyczna wrażliwość i mokre oczy, a z drugiej strony potrafię być szalenie silna. Przeszliśmy bardzo trudne momenty, wiele krzywdzących opinii, gdzie starano się podważyć moją uczciwość, gdzie starano się podważyć moją uczciwość, a ona jest dla mnie najważniejsza (…). Znalezienie takiego partnera na całe życie, takie fajne bycie z sobą jest czymś bardzo rzadkim, a nam się to z mężem udało. Mamy bardzo fajną rodzinę i wielkie grono przyjaciół i z tego się ogromnie cieszę. To jest największy sukces dla nas, jako rodziny, to jest to, ze jesteśmy ze sobą tak bardzo blisko i zawsze możemy na siebie liczyć – powiedziała Jolanta Kwaśniewska.

Sonda
Czy uważasz, że Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy tworzą zgrany związek?
Tak wygląda miłość Kwaśniewskich