Jolanta Kwaśniewska wygadała się o teściach córki. Nietypowe

2021-07-31 5:30
Jolanta Kwaśniewska
Autor: AKPA

Jolanta Kwaśniewska dla wielu Polaków wciąż jest ulubioną pierwszą damą. Nadal cieszy się dużą sympatią, a fani chętnie obserwują ją, jak i jej córkę, Aleksandrę Kwaśniewską. Obie panie strzegą swojego życia prywatnego, jednak w jednym z wywiadów Jolanta Kwaśniewska wygadała się na temat rodziców męża córki. Jak ich oceniła?

Jolanta Kwaśniewska w 2017 udzieliła wywiadu dla „Vivy”, w którym opowiadała między innymi o obchodach świąt Bożego Narodzenia. Przy okazji opowiedziała o związku swojej córki, Aleksandry Kwaśniewskiej, z Kubą Badachem. Była pierwsza dama w bardzo ciepłych słowach mówiła o uczuciu, jakie ich łączyło. - miłość u Oli i Kuby widać na każdym kroku. W ich oczach, gestach. Myślę, że my, rodzice,  czekamy na taki moment, gdy u boku naszego dziecka pojawi się człowiek, w którym widzimy uczucie, jakim darzy nasze dziecko. Ja to widzę, czuję i napełnia mnie to wielką radością i nadzieją – wyjawiła. Jolanta Kwaśniewska została zapytana, jaką zamierza być teściową. - Zrobię wszystko, żeby być jak najlepszą teściową, bo wzorce miałam bardzo dobre – stwierdziła. Przy okazji wygadała się na temat teściów swojej córki. Co o nich myślała? - Oleńka dobrze trafiła, ma cudownych teściów. Rodzice Kuby są niezwykle ciepli, wychowali wspaniałych dwóch synów. Dla nich wartości rodzinne są najważniejsze – stwierdziła. Wspomniała też okoliczności, w jakich poznała rodziców Kuby Badacha. - Zaprosiliśmy rodziców Kuby do restauracji, żeby spotkać się na neutralnym gruncie. Bardzo chcieliśmy się poznać jeszcze przed ślubem dzieci. Natychmiast przeszliśmy na „ty”, żeby nie było między nami dystansu. Byłam przekonana, że będziemy nadawać na tych samych falach. I tak było. Od razu powiedzieliśmy sobie: „Nie dajmy się zwariować. Nie będziemy zaglądać do Internetu i czytać postów na temat naszych dzieci” – opowiedziała.

Jak się okazuje, Jolanta Kwaśniewska dobrze rozumiała się z teściami córki nawet w kwestiach ślubu dzieci. - chcieliśmy, żeby miała najpiękniejszy ślub, którego wspomnienie zostanie na wiele lat. Podobnie chcieli też rodzice Kuby – przyznała. Dodała też kilka ciepłych słów o wybranku Aleksandry Kwaśniewskiej. - W wielu sprawach się zgadzamy. Dla mnie Kuba jest wyjątkowym człowiekiem z wielką charyzmą. I takim figlem w oczach, podobnym jak u jego rodziców – podsumowała. Trzeba przyznać, ze aż tak wielka sympatia i zgodność między teściami to rzadkość, a rodziny mają ogromne szczęście.

Aleksandra Kwaśniewska ma dekolt jak marzenie! Na widok jej zdjęć padniecie

Sonda
Lubisz Jolantę Kwaśniewską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE