Jolanta Kwaśniewska i Aleksandra Kwaśniewska

i

Autor: AKPA Jolanta Kwaśniewska i Aleksandra Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska czy Ola Kwaśniewska: która ma lepszy styl? Projektant ocenia

2022-05-25 10:29

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki 2022. W świecie polityki jedną z najbardziej znanych matek jest była pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska, która ma wspaniałą relację ze swoją jedyną córką Aleksandrą Kwaśniewską. Tuż przed Dniem Matki zapytaliśmy projektanta Daniela Jacoba Dalego, która z nich: mama czy córka, ma lepszy styl. Odpowiedź może zszokować.

Dzień Matki 2022. To jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu. Tego dnia wszyscy od samego rana składamy życzenia naszym kochanym mamom [Najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki 2022. Zainspiruj się i zaskocz swoją mamę!]. W polskiej polityce jedną z najbardziej znanych i lubianych par: matka - córka, to Jolanta Kwaśniewska i Aleksandra Kwaśniewska. Obie panie mają ze sobą doskonałe relacje, mocno się wspierają i sobie kibicują. Chociaż istnieje powiedzenie, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, to w przypadku Kwaśniewskich nie ma to zupełnie potwierdzenia! Lata temu Jolanta Kwaśniewska wraz z córką Olą nawet razem pracowały.

Była pierwsza dama i jej córką prowadziły w 2011 roku wspólnie program "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" na antenie TVN Style. Widzowie je uwielbiali! Ostatnio na Instagramie Aleksandry Kwaśniewskiej pojawiło się nawet pytanie skierowane do byłej prezydentówny czy tak jak prezentowany jest cykl rozmów z Aleksandrem Kwaśniewskim "Co powie tata?", czy możliwe jest, by rozmowy były prowadzone też z mamą, czyli Jolantą Kwaśniewską. 

Jolanta Kwaśniewska czy Ola Kwaśniewska: która ma lepszy styl? 

Była pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska od lat uchodzi za wielką ikonę stylu. Już w czasie pierwszej prezydentury jej męża, była uznawana za wzór do naśladowania. Kobiety chciały nosić się i czesać jak Kwaśniewska. Czy po matce dryg do mody przejęła też córka? O ocenę poprosiliśmy eksperta, projektanta mody Daniela Jacoba Dalego. Co ciekawe, jego ocena jest bardzo szczera: 

- Stały dylemat miłośników mody to od lat kto ma lepszy styl ? Pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska czy jej córka Ola Kwaśniewska? Żona byłego prezydenta, pani Jolant, stawia zawsze wysoką poprzeczkę nie tylko własnej córce ,ale i każdej kobiecie. Ona po prostu jest chodzącą klasą samą w sobie! Jej styl to elegancja na najwyższym poziomie. Nigdy nie zaliczyła żadnej wpadki, każde jej wyjście i pojawienie się prywatne czy służbowe gwarantuje spektakularny outfit. Niestety, Aleksandra nie wdała się w modną mamę i poszła zupełnie inna drogą. Mniej elegancka, bardziej jak by spontanicznie wybierała swoje stroje na kilka minut przed wyjściem. Chodź w ostatnich miesiącach widać ze bardziej przykład uwagę w czym się pojawia to wciąż jej bardzo daleko do gustowności swojej mamy.

ZGADZACIE SIĘ Z TĄ OPINIĄ? ABY WYROBIĆ SOBIE ZDANIE, ZOBACZCIE ZDJĘCIA JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ I ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ. KLINIJ W ZDJĘCIE NIŻEJ: 

Sonda
Która z nich ma lepszy styl? Aleksandra Kwaśniewska czy Jolanta Kwaśniewska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE