Jolanta Kwaśniewska i Aleksandra Kwaśniewska

i

Autor: AKPA Jolanta Kwaśniewska i Aleksandra Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska czy Ola Kwaśniewska: która ma lepszy styl? Projektant ocenia

2022-05-25 10:29

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki 2022. W świecie polityki jedną z najbardziej znanych matek jest była pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska, która ma wspaniałą relację ze swoją jedyną córką Aleksandrą Kwaśniewską. Tuż przed Dniem Matki zapytaliśmy projektanta Daniela Jacoba Dalego, która z nich: mama czy córka, ma lepszy styl. Odpowiedź może zszokować.

Dzień Matki 2022. To jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu. Tego dnia wszyscy od samego rana składamy życzenia naszym kochanym mamom [Najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki 2022. Zainspiruj się i zaskocz swoją mamę!]. W polskiej polityce jedną z najbardziej znanych i lubianych par: matka - córka, to Jolanta Kwaśniewska i Aleksandra Kwaśniewska. Obie panie mają ze sobą doskonałe relacje, mocno się wspierają i sobie kibicują. Chociaż istnieje powiedzenie, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, to w przypadku Kwaśniewskich nie ma to zupełnie potwierdzenia! Lata temu Jolanta Kwaśniewska wraz z córką Olą nawet razem pracowały.

Była pierwsza dama i jej córką prowadziły w 2011 roku wspólnie program "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" na antenie TVN Style. Widzowie je uwielbiali! Ostatnio na Instagramie Aleksandry Kwaśniewskiej pojawiło się nawet pytanie skierowane do byłej prezydentówny czy tak jak prezentowany jest cykl rozmów z Aleksandrem Kwaśniewskim "Co powie tata?", czy możliwe jest, by rozmowy były prowadzone też z mamą, czyli Jolantą Kwaśniewską. 

Jolanta Kwaśniewska czy Ola Kwaśniewska: która ma lepszy styl? 

Była pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska od lat uchodzi za wielką ikonę stylu. Już w czasie pierwszej prezydentury jej męża, była uznawana za wzór do naśladowania. Kobiety chciały nosić się i czesać jak Kwaśniewska. Czy po matce dryg do mody przejęła też córka? O ocenę poprosiliśmy eksperta, projektanta mody Daniela Jacoba Dalego. Co ciekawe, jego ocena jest bardzo szczera: 

- Stały dylemat miłośników mody to od lat kto ma lepszy styl ? Pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska czy jej córka Ola Kwaśniewska? Żona byłego prezydenta, pani Jolant, stawia zawsze wysoką poprzeczkę nie tylko własnej córce ,ale i każdej kobiecie. Ona po prostu jest chodzącą klasą samą w sobie! Jej styl to elegancja na najwyższym poziomie. Nigdy nie zaliczyła żadnej wpadki, każde jej wyjście i pojawienie się prywatne czy służbowe gwarantuje spektakularny outfit. Niestety, Aleksandra nie wdała się w modną mamę i poszła zupełnie inna drogą. Mniej elegancka, bardziej jak by spontanicznie wybierała swoje stroje na kilka minut przed wyjściem. Chodź w ostatnich miesiącach widać ze bardziej przykład uwagę w czym się pojawia to wciąż jej bardzo daleko do gustowności swojej mamy.

ZGADZACIE SIĘ Z TĄ OPINIĄ? ABY WYROBIĆ SOBIE ZDANIE, ZOBACZCIE ZDJĘCIA JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ I ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ. KLINIJ W ZDJĘCIE NIŻEJ: 

Sonda
Która z nich ma lepszy styl? Aleksandra Kwaśniewska czy Jolanta Kwaśniewska?
Nasi Partnerzy polecają