Drożyzna zaatakowała posłankę

i

Autor: PIOTR LAMPKOWSKI/SUPER EXPRES Drożyzna zaatakowała posłankę

Joanna Scheuring-Wielgus przyłapana z mężem! Nie uwierzycie, co robili

2021-10-09 6:25

Żywność dostępna na targowiskach jest coraz droższa, a ceny będą tylko rosły. Drożyzna zagląda już wszędzie, szczególnie jeśli chodzi o produkty od polskich rolników. Jednak to nie zniechęciło posłanki Lewicy Joanny Scheuring-Wielgus do zakupów na toruńskim bazarku. Na przechadzkę wybrała się z mężem Piotrem Wielgusem.

– Chodzę na targ regularnie i z roku na rok przecieram oczy ze zdumienia. Ceny warzyw i owoców, które zawsze kojarzyły się z niewielkim kosztem, drożeją jak szalone – mówi nam posłanka. Z ochotą próbowała lokalnych smaków wystawionych na straganach w Toruniu. Karmiła nimi nawet swojego męża, zatracona w szale zakupowym. Oprócz starannego oglądania i wybierania warzyw oraz dyni jej ukochany zdecydował się kupić dla niej bukiet kwiatów. Nie da się ukryć, że bije od nich miłosna aura. Zakochani nie mogli oderwać od siebie wzroku, a wspólne spędzanie czasu nawet w takich okolicznościach jest dla nich czymś wyjątkowym. Warto wspomnieć, że Scheuring-Wielgus ma za sobą trudną historię. Jej pierwszy mąż Jacek Scheuring zginął tragicznie w wypadku samochodowym w 2001 roku. Ze związku z nim ma syna Jana. To wydarzenie odcisnęło prawdziwe piętno na jej życiu. - Nagła śmierć mojego pierwszego męża Jacka była największym przełomem w moim życiu. Przewartościowałam wtedy wszystko w kilka minut - mówiła wówczas polityk. Mimo tak wielkiej tragedii po latach udało jej się znaleźć miłość i utworzyć zdrowy związek. Choć między małżonkami jest różnica wieku 4 lat, to w żaden sposób tego nie odczuwają, wspierają się i mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. 

Express Biedrzyckiej - Joanna Scheuring-Wielgus: Po nominacji Czarnka czuję się jakby ktoś dał mi z plaskacza
Sonda
Czy kupujesz żywność na bazarkach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE