Kurscy

i

Autor: AKPA Kurscy

Joanna i Jacek Kurscy zachwycili na wielkanocnym koncercie! ZDJĘCIA

2022-04-13 16:05

Po raz kolejny Telewizja Polska zorganizowała koncert wielkanocny pod hasłem "Cud życia". Tym razem gwiazdą koncertu został José Carreras, światowej sławy śpiewak, hiszpański tenor. Na widowni zasiedli m.in. prezes TVP Jacek Kurski z żoną Joanną Kurską. Telewidzowie będą mogli obejrzeć koncert już w niedzielę wielkanocną, 17 kwietnia.

W najbliższą niedzielę obchodzimy Wielkanoc. Z tej racji Telewizja Polska przygotowała po raz kolejny niezwykłe wydarzenie, czyli koncert wielkanocny pt. "Cud życia", który zostanie wyemitowany na antenie TVP. Widzowie zobaczą  na scenie wielką gwiazdę światowej muzyki, a mianowicie jednego ze znanych tenorów: José Carreras. Ten hiszpański artysta już kiedyś występował w Polsce. Lata temu, a dokładnie w  1997 r. nagrał w duecie z Edytą Górniak utwór "Hope for us", a teraz wziął udział w organizowanym przez TVP koncercie. To już drugie takie wydarzenie, w zeszłym roku gwiazdą koncertu był Andrea Bocelli. Na scenie wystąpił wówczas także jego syn Matteo. Tegoroczny koncert został już nagrany, a występ José Carrerasa oglądały na żywo gwiazdy Telewizji Polskiej. Na widowni pojawili się m.in: prezenterka znana widzom "Pytania na śniadanie" Małgorzata Tomaszewska, dziennikarz TVP Info Łukasz Sobolewski, znana i lubiana dziennikarka Ida Nowakowska, a także telewizyjne małżeństwo Jacek Łęski, który do niedawna relacjonował to, co dzieje się na Ukrainie, i Małgorzata Opczowska.

Nie zabrakło także prezesa TVP Jacka Kurskiego z małżonką Joanną Kurską. Para zachwyciła na ściance! Prezes Kurski doskonale prezentował się w eleganckim garniturze, a jego żona zadała szyku w jasnej, kremowej, lekko połyskującej kreacji z dekoltem. Kolor sukni mienił się w zależności od światła, momentami kreacja była delikatnie srebrzysta, a w mocniejszym świetle - bardziej kremowa. Tak czy siak - przepiękna! Jak wyglądali państwo Kurscy? Oszałamiająco! Zobaczcie sami w poniższej galerii zdjęć: 

Sonda
Obejrzysz wielkanocny koncert TVP pt. "Cud życia"?
Express Biedrzyckiej 13.04 (płk Andrzej Kruczyński, Paweł Łatuszka, Paulina Hennig-Kloska) Sedno Sprawy: Paweł Kowal
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE