Jacek Kurski. Romantyczny koniec wakacji

i

Autor: Newspix.pl Jacek Kurski. Romantyczny koniec wakacji

Pocałunkom nie było końca

Joanna i Jacek Kurscy przyłapani na plaży! Romantyczny koniec wakacji

- Dziecko cudownie odmładza – mówił dokładnie rok temu Jacek Kurski, prezes TVP. I trudno temu zaprzeczyć, zwłaszcza, kiedy przed oczami ma się takie widoki. Oto Joanna i Jacek Kurscy pojawili się na sopockiej plaży razem ze swoją półtoraroczną córeczką Anną Klara Teodorą. Zabawom i uśmiechom nie było końca!

Oboje wyluzowani, w sportowych ubraniach i ze szczęściem wypisanym na twarzach najpierw przeszli deptakiem, a potem ulokowali się na piasku. Prezes Kurski, w młodości niezły piłkarz, od razu nadmuchał piłkę i zachęcał do gry swoją córeczkę, ale mała Ania chyba wolała zabawy w piasku i bańki mydlane. Plażowicze z zaciekawieniem spoglądali na to, jak para całuje się i przytula. - Mam tak dużo obowiązków zawodowych, że staram się wykorzystywać każdą chwilę na to, by pobyć z rodziną. Bardzo to sobie cenę, zwłaszcza tu, niedaleko Gdańska, gdzie zarówno ja, jak i moja żona, dorastaliśmy. Bałtyk i jego plaże zawsze budzą we mnie najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa – powiedział SE Jacek Kurski. Prezes TVP razem z żoną świętował ostatnio w Sopocie jubileusz „Pytania na śniadanie” i zakończenie Letniej Trasy Dwójki. Wypełniony po brzegi amfiteatr i atmosfera na koncertach TVP sprawiły, że nastrój miał doskonały!

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK KURSCY BAWILI SIĘ NA PLAŻY

Sprawdź: Donald Tusk pochwalił się wakacyjnym zdjęciem z wnuczką. Wybrali się “na poszukiwania”

Mała Anna Klara Teodora również się świetnie bawiła. Popatrzyła z bliska na morze, pobawiła się z rodzicami, a uśmiech nie schodził z jej buzi. Cała rodzina obserwowała morze, a ubranka córki idealnie pasowały do ubioru mamy – dziewczynka miała sukieneczkę w paski, a Joanna Kurska bluzkę. Razem wyglądały uroczo! Widać, że Jacek Kurski nie widzi poza nimi świata.

Jacek Kurski zdradza jakim jest ojcem. Nazywa się bezbronnym misiem
Sonda
Czy oglądasz "Wiadomości" TVP?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany