Drogi Użytkowniku,

My, nasi Zaufani Partnerzy oraz inne podmioty z Grupy ZPR Media uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie, czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikacji poprzez skanowanie urządzeń. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na korzystanie z tych technologii poprzez kliknięcie "Akceptuję". Zgoda jest dobrowolna i zawsze możesz ją wycofać klikając w przycisk "Zmień ustawienia zgód" znajdujący się na dole strony.

Aby móc w pełni komfortowo i świadomie korzystać z naszych witryn, prosimy zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności i Cookies. Dodatkowo informujemy że celami przetwarzania danych są: przechowywanie informacji, przechowywanie i dostęp do informacji, personalizacja, wybór i dostarczanie reklam, tworzenie raportów na temat reklam, wybór i dostarczanie treści, tworzenie raportów na temat treści, pomiary.

"Jest lepiej niż w AMERYCE". Ludzie ZE WSI mówią, dlaczego popierają PiS. KOMENTERY [WIDEO].

2021-09-30 18:47 Adam Feder
Autor: GRAFIKA SE Beata Rozpędska Komentery

Nie ma tygodnia bez kolejnej afery, która uderza w ludzi władzy, ale notowania PiS-u ani drgną. "Dlaczego będziesz głosować na PiS?" - takie pytanie Adam Feder zadawał mieszkańcom mazowieckich wsi i miasteczek. Czy rzeczywiście rolnicy mają teraz "lepiej jak w Ameryce", jak przekonuje jeden z wyborców PiSu? Jesteś ciekaw, dlaczego PiS nie traci poparcia w swoich bastionach?

Miasteczko Mrozy, wsie Kołacz, czy Jeruzal, czyli serialowe Wilkowyje, gdzie stoi słynna "ławeczka z Rancza", właśnie tam nasz reporter szukał powodów wysokiego poparcia PiS-u. Co usłyszał? "Afery są wymyślane, tylko po to, żeby obalić rząd", a nawet jeżeli są, to nie można się dziwić, że "każdy grabi do siebie", ale teraz przynajmniej "dzieci dostają 500 plus". Okazuje się, że wyobraźnię mieszkańców Mazowsza rozpala budowa tunelu w Świnoujściu i przekop Mierzei Wiślanej! Jak jeszcze wyborcy PiS argumentują swoje poparcie dla władzy? Odpowiedź w reportażu Adama Federa, wprost z mazowieckiej prowincji. Obejrzyj najnowszy odcinek Komenterów!

ZOBACZ TAKŻE: Dwóch OJCÓW?! To jest CHORE! OSTRE SCENY na Marszu dla Życia i Rodziny. / KOMENTERY [WIDEO].

Czy zgadzacie się z mieszkańcami mazowieckich wsi i miasteczek? Czekamy na Wasze komentarze pod artykułem! 

Twoja przeglądarka nie wspiera elementu wideo.

Oglądasz ultralekką wersję artykułu

Przejdź do pełnej wersji strony