Jest decyzja w sprawie Szydło. Była premier się zasmuci

2021-02-22 6:29
 Beata Szydło
Autor: Beata Szydło/Instagram Beata Szydło

I stało się. Beata Szydło musi przełknąć gorycz porażki. Jest już decyzja, która może niestety zasmucić byłą panią premier. Cóż, przegrywanie nie jest łatwe… Z drugiej strony europosłanka może też podejść do całej sprawy z dystansem i uśmiechem. Na tej kwestii bowiem świat się nie kończy, bez wątpienia są na tym świecie istotniejsze rzeczy.

Gdy ostatnio Agata Duda postanowiła pójść w ślady Beaty Szydło i założyć kobaltowy żakiet (podobny do tego, który od pewnego czasu chętnie wybiera na oficjalne wystąpienia była premier), zapytaliśmy czytelników „Super Expressu”, która z pań prezentuje się lepiej. Chociaż na początku walka była zacięta, to ostatecznie biorący udział w ankiecie zadecydowali dużą przewagą głosów, że to jednak pierwsza dama podoba im się bardziej. I tak na Dudę wskazało aż 81 proc. naszych czytelników. Z kolei w Beata Szydło niebieskim wydaniu podobała się 19 proc. badanych. Cóż, miejmy nadzieję, że była premier nie przejmie się przegraną w sondzie. Stanięcie w szranki z ikoną mody nie było wszak łatwym wyzwaniem.

NIE PRZEGAP: Wpadka roku! Lech Wałęsa naje się wstydu! Takich ortografów nie robią nawet w podstawówce

Super Raport 19.02 (Goście: Małgorzata Kidawa Błońska - wicemarszałek Sejmu, PO oraz Jacek Ozdoba - wiceminister klimatu, Solidarna Polska)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE