Kandydat KO o Dudzie: "Najgorszy prezydent w historii". Wypomniał też "ruchadło leśne" [Express Biedrzyckiej]

2019-11-29 10:27
Jacek Jaśkowiak gościem Expressu Biedrzyckiej
Autor: Piotr Grzybowski/SUPER EXPRESS Jacek Jaśkowiak gościem Expressu Biedrzyckiej

Kolejnym gościem "Expressu Biedrzyckiej" był prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak. To właśnie on wystartuje w prawyborach Koalicji Obywatelskiej, które wyłonią kandydata tej formacji do startu w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. W rozmowie z Kamilą Biedrzycką, Jaśkowiak bez skrępowania powiedział, co myśli o Andrzeju Dudzie. Mocne słowa!

Jacek Jaśkowiak to konkurent Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w prawyborach Koalicji Obywatelskiej. To z nią prezydent Poznania powalczy o to, by reprezentować KO w wyborach prezydenckich 2020. W nowym odcinku "Expressu Biedrzyckiej" Jaśkowiak został zapytany o to, jak ocenia prezydenturę Andrzeja Dudy, z którym być może będzie musiał konkurować w wyborach na prezydenta Polski. Ocena, która padła z ust Jaśkowiaka była niezwykle mocna: - Bardzo źle. To najgorsza prezydentura w historii naszej demokracji, partyjna - powiedział. Dalej wypomniał Dudzie jego sposób bycia, rzucanie żartami i dyskusje z internautami: - Strażnik konstytucji, który ją wielokrotnie łamał, kompromitacja jeśli chodzi o te żarty o Afryce czy te leśne ruchadła… Przykro mi, że Polskę reprezentuje prezydent, który się ośmiesza i przy tym ośmiesza też nas - przyznał.

Czytaj: Jaśkowiak WYGRYWA z Kidawą-Błońską. Nieprawdopodobny sondaż!

Dudzie oberwało się jak nigdy! - Przecież to „Ucho Prezesa” gdzie on jest głównym bohaterem, tym Adrianem, który w tej poczekalni u Kaczyńskiego siedzi z tymi nartami w tym kasku… to nie powinno tak wyglądać - skwitował gość Kamili Biedrzyckiej. Obejrzycie całą rozmowę z Jackiem Jaśkowiakiem w "Expressie Biedrzyckiej": 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE