Jarosław Kaczyński

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński zaapelował do Polaków. Przy okazji wbił szpilę w Tuska

2022-06-26 14:59

Jarosław Kaczyński spotkał się ze swoimi wyborcami w Grudziądzu, gdzie podczas swojego wystąpienia poruszył wiele istotnych dla Polaków tematów, takich jak inflacja, demokracji i temat związanych z seksualnością. Zwrócił się także z apelem.

W czasie swojego wystąpienia w Grudziądzu Jarosław Kaczyński poruszył wiele istotnych kwestii. Jednym z nich było zagadnienie rzekomej dyktatury w Polsce. - Ja jeżdżę po Polsce tylko po to, żeby możliwie największa ilość ludzi wiedziała, jak jest naprawdę, żeby ta wielka manipulacja, jaka ma miejsce w Polsce, została przez ludzi odrzucona. Jest wielu takich, którzy rzetelnie wierzą w to, że mamy w Polsce dyktaturę – mówił prezes PiS. Podkreślił, że ogromną większość władzy w samorządach ma opozycja, która zresztą zapowiada wygraną w najbliższych wyborach.

W GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, CO PRZYTRAFIŁO SIĘ JAROSŁAWOWI KACZYŃSKIEMU NA KONWENCJI PIS-U

- W jakiej dyktaturze są wybory, które można wbrew niej wygrać? Czy ktoś w Rosji może wygrać wybory wbrew Putinowi, albo na Białorusi wbrew Łukaszence? Czy w tych krajach są potężne, silniejsze niż te, które wspierają rząd, media bardzo brutalnie opozycyjne? Czy w tych krajach sądy wyraźnie i jednoznacznie łamiąc zasady równości obywateli sprzyjają tamtej stronie? – mówił były wicepremier.

Sprawdź: Marta Kaczyńska przyłapana z trzecim mężem! Oto jak paradowała po plaży [ZDJĘCIA]

Na koniec zwrócił się do Polaków z apelem, by nie rozprzestrzeniali kłamstw i zagłosowali na PiS dla dobra Polski. Przy okazji postanowił wbić szpilę w lidera PO Donalda Tuska. - Szanowni Państwo, nie wierzcie w te bzdury i innym przekazujcie, że to bzdury. Nie wierzcie w to, że Polska musi być nastawiona na to, by Donald Tusk robił wielką karierę. Krótko mówiąc: poprzyjcie i przekonujcie innych do poparcia w przyszłym roku PiS. to naprawdę najlepszy wybór dla Polski, to dobry rząd na trudne czasy – oznajmił Jarosław Kaczyński.

Sonda
Zgadzasz się ze słowami Jarosława Kaczyńskiego?
Express Biedrzyckiej - gen. Bogusław Pacek: Ukraina jest uzależniona od Zachodu od pierwszego dnia wojny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE