Jarosław Gowin w „Sednie sprawy”, Zbigniew Girzyński i Krzysztof Gawkowski w „Expressie Biedrzyckiej” Zapraszamy do oglądania

2021-10-05 20:31
YT miniatura EXPRESS Biedrzyckiej Morawiecki Gowin
Autor: GRAFIKA SE Katarzyna Matyjaszewska

Już w środę 6 października u Jacka Prusinowskiego i Kamili Biedrzyckiej pojawią ciekawi goście. W sednie sprawy pojawi się Jarosław Gowin z Porozumienia, z kolei w „Expressie Biedrzyckiej” prowadząca będzie rozmawiać ze Zbigniewem Girzyńskim z koła poselskiego Polskie Sprawy i Krzysztofem Gawkowskim, przewodniczącym klubu parlamentarnego Lewicy.

Jak zwykle nie zabraknie bieżących i najbardziej nurtujących tematów! Polski Ład, powrót Zbigniewa Girzyńskiego do PiS, sytuacja na polsko-białoruskiej granicy, stan wyjątkowy w Polsce to tylko niektóre z tematów, które zapewne zostaną poruszone w programach na żywo. Zapraszamy do oglądania już w środę 6 października!

W poprzednim „Expressie Biedrzyckiej” gościem był między innym ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski, który mówił między innymi o wizycie polskich biskupów w Watykanie. - Oczekuję radykalnych rozwiązań ze strony papieża Franciszka. Ostatnio było 9 czy 10 decyzji Watykanu ws. księży biskupów i czasem czarne nazwano niebieskim w żółte ciapki. Jeśli jest winny, to wtedy się mówi wyraźnie dlaczego. Mówi się prawdę wiernym – mówił duchowny.

Zobacz: Ks. Isakowicz-Zaleski: Oczekuję radykalnych rozwiązań od papieża Franciszka [EXPRESS BIEDRZYCKIEJ]

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak mieszka wnuczka Leszka Millera, Monika Miller.

Sonda
Oglądasz "Express Biedrzyckiej"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE