30. Forum Ekonomiczne Karpacz: Janusz Kowalski

i

Autor: Tomasz Golla/Super Express 30. Forum Ekonomiczne Karpacz

Janusz Kowalski wyśmiany na wizji! Przeszkadzają mu kolorowe kredki

2022-06-27 11:35

Poseł Solidarnej Polski Janusz Kowalski często wywołuje burze, dzieląc się swoimi opiniami. Tym razem polityk wypowiedział się na temat gender i jego wpływem na dzieci. Jak się okazało, nawet w kredkach widzi wpływ ideologii LGBT.

Janusz Kowalski był jednym z gości programu „Minęła 20:00” na antenie TVP Info. Oprócz niego w programie pojawiły się także Anna Kwiecień z PiS oraz Beata Maciejewska z Nowej Lewicy,Jednym z tematów, na które wypowiadali się zebrani w studio politycy, było gender i LGBT. Temat wzbudził w pośle Solidarnej Polski wielkie emocje, którym dał upust na antenie. Według niego, dzieci przez wpływ lewicowych polityków zaczynają zadawać sobie pytania o własną płeć, a nawet popchnąć je do zrobienia sobie fizycznej krzywdy.

W GALERII PONIŻEJ MOŻESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ, CO JANUSZ KOWALSKI POWIEDZIAŁ O ROSJI

- Dzieci są gwałcone ideologią #gender. Wczoraj rozmawiałem z nauczycielami i okazuje się, że dziś dzieci przesiąknięte lewacką nowomową. Słuchają tych wszystkich Biedroniów, Śmiszków i potem zaczynają zastanawiać się jaką mają płeć. To są naprawdę poważne sprawy, bo od tego jest krok do bardzo poważnych decyzji zdrowia, samookaleczenia samobójstwa. Nie można dzieciom robić takiej krzywdy – powiedział.

Dodał, ze jest zwolennikiem wprowadzenia ustawy, która funkcjonuje między innymi na Węgrzech, by „zakazać homopropagadny” do 18. roku życia. Jak zaznaczył, w szkołach nie powinno się mówić o zagadnieniach LGBT, bowiem rodzice mają konstytucyjne prawo, by wychowywać pociechy zgodnie z własnymi przekonaniami. Co więcej, Janusz Kowalski widzi ideologię LBGT nawet w kolorowych kredkach.

- Dzisiaj zatrzymanie tej lewackiej ideologii gender, która wchodzi do szkół, wchodzi do przedszkoli, wchodzi w nasze umysły. Ja nawet widzę kolorowe kredki, wszystko w tych tęczowych barwach – mówił.

Ta wypowiedź sprawiła, że siedząca obok posła Beata Maciejewska z Nowej Lewicy nie mogła powstrzymać śmiechu. Od razu skomentowała wypowiedź Janusza Kowalksiego. - Dla Solidarnej Polski każda kredka powinna być albo czarna, albo biała – stwierdziła rozbawiona. Także w saieci pojawiły się żarty ze słów posła Solidarnej Polski, którzy zamiast tradycyjnych kredek zaproponowali zestaw ołówków.

Sonda
Zgadzasz się ze słowami Janusza Kowalskiego?
Express Biedrzyckiej 23.06 (Robert Biedroń, Paweł Szramka, gen. Bogusław Pacek) Sedno Sprawy: Artur Soboń