Ujawniamy tajny plan prawicy: Będzie koalicja PiS i Korwin-Mikkego

2019-05-18 5:00
Janusz Korwin-Mikke
Autor: Tomasz Radzik

„Super Express” poznał tajny plan Janusza Korwin – Mikkego (77 l.)! Okazuje się, że jeśli jesienią w wyborach PiS nie zdobędzie większości, prezes partii KORWiN jest gotowy wejść w sojusz z Jarosławem Kaczyńskim (70 l.)! - Czego się nie robi dla dobra Polski. W koalicji będziemy powstrzymywać PiS przed większymi głupotami! - zapowiada w rozmowie z nami Janusz Korwin Mikke.

Na majowe eurowybory Janusz Korwin Mikke połączył siły z narodowcami i wspólnie stworzyli formację o nazwie Konfederacja. I choć szef partii KORWiN jest pewny sukcesu i tego, że zdobędzie brukselski mandat, to nie ma zamiaru długo zasiadać w europarlamencie tylko najpewniej zrzeknie się go i wróci do Polski. Po co? Żeby wspomóc prezesa PiS! - Sądzę, że nie będą mieli większości w jesiennych wyborach do Sejmu i poszukają koalicjanta. My jesteśmy gotowi. Nie odmówię Kaczyńskiemu – zapowiada w rozmowie z „Super Expressem” Janusz Korwin Mikke.

Czy PiS zechce Korwina? - Jesteśmy otwarci na rozmowy z formacjami, które podzielają nasze wartości i jeśli nie będziemy mieć większości w przyszłym Sejmie, to myślę, że z Konfederacją, z Januszem Korwin – Mikkem jest możliwa koalicja. Będziemy rozmawiać, ale zakładam, że zdobędziemy jednak większość parlamentarną i żaden sojusz nie będzie potrzebny – kwituje poseł PiS Marek Ast (61 l.).

Ubezpieczenie OC/AC możesz kupić taniej! Sprawdź zniżki na Link4 kody rabatowe.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE