Brat cioteczny ujawnia prawdę o zdrowiu Kaczyńskiego! Wiemy już wszystko

2021-09-09 13:01
Jarosław Kaczyński, Jan Maria Tomaszewski
Autor: PIOTR GRZYBOWSKI, TOMASZ RADZIK Jarosław Kaczyński, Jan Maria Tomaszewski

Wicepremier ds. bezpieczeństwa Jarosław Kaczyński w sierpniu skończył urlop i na początku września wrócił do pracy. Pogłoski na temat jego odejścia z rządu, które ostatnio pojawiały się w kręgach PiS, zdementował wczoraj wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. O kondycji Kaczyńskiego opowiedział nam brat cioteczny prezesa partii Jan Maria Tomaszewski.

Dymisja w odleglejszej perspektywie

Wiele źródeł niedawno twierdziło, że w ramach jesiennej rekonstrukcji rządu, ze stanowiskiem wicepremiera pożegna się Jarosław Kaczyński. Przebywający wczoraj na Forum Ekonomicznym w Karpaczu wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki zaprzeczył takim planom. Kaczyński może kiedyś odejść z rządu, ale nieprędko to nastąpi. - W jakiejś odleglejszej perspektywie. Nie w ciągu najbliższych miesięcy. Chce się bardziej zająć partią, mamy dwa lata do wyborów, więc trzeba będzie tutaj dużo wysiłku włożyć – odpowiedział Terlecki dziennikarzom, którzy pytali o szefa PiS.

Poważne kłopoty Niedzielskiego. Minister zdrowia straci stanowisko?

Express Biedrzyckiej - Barbara Nowacka: Macierewicz śmieje nam się w twarz

Jarek jest w dobrej formie

Zdaniem Terleckiego, Kaczyński przed odejściem z rządu musi zakończyć sprawy, którymi się zajmuje, przede wszystkim ustawą o obronie narodowej.

Terlecki zdradził plany Kaczyńskiego. Prezes się wścieknie? "Zły Świetlik" 72-letni prezes PiS był w sierpniu na urlopie, a od września pełną para wrócił do pracy. Jego cioteczny brat, Jan Maria Tomaszewski, w rozmowie z „Super Expressem” potwierdza, że Kaczyński nie zamierza odchodzić z rządu. - Jarek jest w bardzo dobrej formie. Świetnie sobie radzi, na wakacjach trochę odpoczął od polityki. Będzie pewnie jak najdłużej pracował, bo on uwielbia pracę – mówi Tomaszewski. - Czy powinien jeszcze zostać premierem? Czemu nie?! Byłby świetnym premierem – uważa kuzyn Kaczyńskiego.

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś pojechać na urlop z Jarosławem Kaczyńskim?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE