Jan Grabiec

i

Autor: STANISLAW KOWALCZUK

Jan Grabiec: Morawiecki jest jak Święty Mikołaj

2018-09-17 14:07

"Liczba jest bezlitosna dla rządu PiS. Prawie 15 tysięcy kilometrów dróg lokalnych, schetynówek. Ponad 3 tysiące autostrad i dróg ekspresowych. PiS nie może się tym pochwalić. Nikt wcześniej tyle nie zbudował co PO" - powiedział poseł i rzecznik PO, Jan Grabiec. 

Gość programu „Sedno sprawy” Jacka Prusinowskiego odniósł się do wątku dotyczącego imigrantów, w odniesieniu do PiS. „Uchodźców rząd PiS nie przyjął, a mowa tu o kobietach i dzieciach. Natomiast rząd prowadzi bardzo aktywną politykę pro imigrancką, która zachęca imigrantów zarobkowych, również z państw arabskich do przyjazdu do Polski” - stwierdził.

Jan Grabiec ustosunkował się do kwestii ewentualnej debaty w Sejmie na temat uchodźców. „W Polsce nie było debaty, bo rządzący kłamią mówiąc, iż robią co innego niż twierdzą” - powiedział.

Rzecznik PO wyjawił co sądzi na temat premiera Mateusza Morawieckiego. „Premier Morawiecki kłamie. Mam wrażenie, że jego pomysły na kampanię wyborcza miały polegać na tym, że będzie Świętym Mikołajem.”

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają