Jan Maria Jackowski

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Jan Maria Jackowski

Jackowski wykluczony z klubu PiS? Senator komentuje sprawę. Ciekawe!

2022-02-08 21:47

Jan Maria Jackowski (64 l.) na antenie RMF powiedział, że wczoraj (7 lutego) rozdzwonił się jego telefon. Dziennikarze dopytywali o doniesienia o wykluczeniu go z szeregów klubu parlamentarnego PiS. Senator powiedział, że nic mu w tej sprawie oficjalnie nie wiadomo.

- Zadzwonili do mnie wczoraj (7 lutego) po godz. 18 dziennikarze, gdy ukazała się informacja w PAP, jakoby podjęto decyzję o wykluczeniu mnie z szeregów klubu parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość. Natomiast nikt do mnie nie zadzwonił, nic mi oficjalnie więcej w tej sprawie nie wiadomo - mówił Jackowski i dodał, że zdziwiła go ta informacja. 

- Jak widać, to co mówiłem, czy krytykowałem niechlujstwo w Polskim Ładzie, czy krytykowałem niespójność i sprzeczności w wypowiedziach nt. Pegasusa, tak samo jak krytykowałem Piątkę dla zwierząt - okazuje się, że w tych sprawach miałem rację - mówił polityk.

- W gremiach wewnętrznych też na ten temat się wypowiadałem, oczekiwałem refleksji, wyrażałem też nastroje wewnątrz klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości - przekazał senator. 

- Z tego wynika, że kierownictwo jest przekonane o tym, że zamiast naprawiać błędy, walczyć z nimi, postanowiono wykluczyć osobę, która na ten temat się publicznie wypowiadała w imię uczciwości wobec wyborców - ocenił Jackowski. 

ZOBACZ TAKŻE: Jackowski o przyszłości premiera. Czy przetrwa do końca kadencji? Morawiecki powinien się o tym dowiedzieć!

Express Biedrzyckiej - Jacek Ozdoba: estem rozczarowany postawą Andrzeja Dudy. To wywieszenie białej flagi
Sonda
Lepiej żyło się za PO, czy lepiej żyje się za PiS?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE