Jacek Sasin z matką

i

Autor: ARCHIWUM PRYWATNE Jacek Sasin z matką

Jacek Sasin we wzruszającym tonie. "Znosiła moje młodzieńcze wybryki"

2022-05-26 11:46

Jacek Sasin z okazji Dnia Matki opublikował zdjęcie ze swoją rodzicielką, dodając poruszający i emocjonalny podpis. To nie jedyny polityk, który z okazji 26 maja wstawił fotografie ze swoją mamą. Podobne publikacje można znaleźć na profilach Krystyny Pawłowicz czy Mateusza Morawieckiego.

Jacek Sasin nie ma zwyczaju opowiadać o swojej rodzinie, a szczególnie o matce. Z tego co wiadomo, jest synem tokarza i pracownicy biurowej. Okazuje się, że matka Sasina jest jego ogromnym wsparciem, przyjacielem i bardzo ceni jej rolę i obecność w swoim życiu. Polityk Prawa i Sprawiedliwości w bardzo poruszających słowach podziękował jej za wszystko i w miły sposób opisał ich ogromną więź. "Moja Mama. Silna, ciepła, kochająca kobieta. Zawdzięczam jej bardzo wiele. Wychowała mnie. Nauczyła, co w życiu jest naprawdę ważne. Znosiła moje młodzieńcze wybryki. Dziękuję Mamo, za to, że jesteś i zawsze mnie wspierasz" - napisał na swoim Twitterze. Dodał też zdjęcie w momencie, w którym razem z matką śmieją się do siebie. 

Sonda
Jak oceniasz pracę Jacka Sasina?
Express Biedrzyckiej 25.05 (Jacek Karnowski, gen. Tomasz Drewniak, Paweł Łatuszka) Sedno Sprawy: Marek Biernacki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają