Minister Jacek Ozdoba odpłynął.

i

Autor: NEMO/SUPER EXPRESS

Jacek Ozdoba relaksował się na Mazurach. Minister odpłynął

2022-05-07 5:30

Słońce, lasy, jeziora i czego chcieć więcej! Wiceminister klimatu Jacek Ozdoba w końcu odpoczął od wielkiej polityki i relaksował się na Mazurach! Uwielbia spędzać czas aktywnie, jak widać kajak i woda to jego ulubione zajęcie. Beztrosko rozpływał się, słuchając odgłosów przyrody. Natura jest dla niego miejscem do odpoczynku.

Jacek Ozdoba uwielbia spędzać czas w aktywnej formie

Słońce, jezioro, las I czego chcieć więcej! Wiceminister klimatu Jacek Ozdoba w końcu odpoczął od wielkiej polityki relaksował się na mazurskich jeziorach! 

- Kontakt z naturą to najlepsza forma naładowania baterii. Jak tylko mam możliwość, wolny czas spędzam w otoczeniu lasu i jezior – opowiada “Super Expressowi” Jacek Ozdoba z Solidarnej Polski. Polityk bawił się wyśmienicie pośród mazurskich lasów i jezior. Najbardziej zainteresował go spływ kajakiem, a po przygodach w jeziorze, Ozdoba sprawił sobie słodką niespodziankę zajadając sie pysznym gofrem z bitą śmietaną. - Odpocząłem trochę od polityki. Było wspaniale! - kwituje Jacek Ozdoba.

Express Biedrzyckiej - Jacek Ozdoba: estem rozczarowany postawą Andrzeja Dudy. To wywieszenie białej flagi
Sonda
Czy lubisz Jacka Ozdobę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany