Jacek Kurski zdradza sekrety życia rodzinnego

i

Autor: AKPA Jacek Kurski zdradza sekrety życia rodzinnego

Jacek Kurski myśli o powiększeniu rodziny? Prezes TVP zdradził nam rodzinne sekrety WIDEO

Jacek Kurski (56 l.) i jego żona Joanna w marcu ub.r. powitali na świecie wymarzoną córeczkę. Anna Klara Teodora rośnie jak na drożdżach i jest dumą znanych rodziców, którzy zabierają pociechę, gdzie tylko mogą. Dziewczyna była też w Opolu, gdzie postawiła pierwsze kroki na schodach do słynnego amfiteatru, w którym przez cztery dni trwał Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki. Kurski jest tak zakochany w swojej pociesze, że nie wyklucza, że chciałby jeszcze zostać ojcem...

Ania Klara Teodora to owoc wielkiej miłości prezesa Jacka Kurskiego i jego żony. Towarzyszy swoim rodzicom w ważnych wydarzeniach, a takim był opolski festiwal.

- Dzisiaj weszła po schodach pierwszy raz! - ekscytuje się Jacek Kurski w rozmowie z „Super Expressem”. - Oczywiście podtrzymywana rękami przez Joannę i przeze mnie, ale zdobyła te schody, a jest ich tutaj dwadzieścia kilka. Są wysokie, więc nie tylko, że zaczęła chodzić trzy miesiące temu to już się zaczyna wspinać po schodach. Sporo kłopotów mamy z tego powodu w domu, zainstalowaliśmy takie barierki, które uniemożliwiają jej wejście na schody, ale musimy pamiętać, żeby je otwierać i zamykać za każdym razem, gdy przechodzimy. Nie jest to łatwe, ale dziecko i jego bezpieczeństwo jest najważniejsze - dodaje prezes TVP.

Zobacz: Jacek Kurski tańczy z żoną w Opolu. Co za wygibasy! [WIDEO]

W grudniu mała Ania po raz pierwszy powiedziała słowo "tata".

- To wzruszający moment, gdy budzi się i staje na kolankach i mówi: "tata, tata, tata". To jest coś kapitalnego – opowiada prezes TVP. - Niestety, jestem rozpieszczającym tatą, ale gdzie indziej zaprowadzam dyscyplinę. W telewizji muszę być twardy, ale jednocześnie współpracujący. W domu odkładam twardą rękę i jestem bezbronnym tatusiem-misiem - śmieje się.

Jacek Kurski zdradził nam chciałby jeszcze raz zostać tatą. - To Bóg decyduje, jak Bóg da, to przyjmiemy zawsze z radością - mówi. 

Zobacz: Uśmiechnięty Jacek Kurski z żoną Joanną śpiewa w Opolu! Zdjęcia

Zobacz zdjęcia z pobytu Jacka Kurskiego z rodziną w Opolu:

Jacek Kurski zdradza jakim jest ojcem. Nazywa się bezbronnym misiem
Sonda
Czy Jacek Kurski jest dobrym prezesem TVP?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE