Informacja dla wyborców

2009-02-27 3:00

Szanowni Wyborcy. Dziś informacja dla Was. Proszę przeczytać i zapamiętać. Janusz Zemke z Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Jan Widacki z Demokratycznego Koła Poselskiego zaciekle bronią emerytalnych przywilejów ubeków i esbeków.

O emerytury zwykłych seniorów ani myślą walczyć z takim zaangażowaniem. Ci dwaj dość znani panowie napisali wniosek do Trybunału Konstytucyjnego, w którym kipią oburzeniem, że zwykli posłowie ośmielają się zabrać właśnie ubekom i esbekom horrendalnie wysokie emerytury. W obronie "utrwalaczy komunizmu" pan Zemke i Widacki użyli argumentów uważanych przez część komentatorów za haniebne, a przez część tylko za głupie. Na przykład, o czym poinformowała wczorajsza "Gazeta Wyborcza": "bycie funkcjonariuszem służby bezpieczeństwa łączyło się zawsze z nienormowanym czasem pracy, a także narażeniem na stres". Jakże nie współczuć siepaczom, których stresować musiało katowanie polskich patriotów? Jakże nie współczuć. Jeśli Szanowni Wyborcy są równie miłosierni jak pan Widacki z panem Zemke, to proszę głosować na nich w najbliższych wyborach. A jeśli nie, to nie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają