Schetyna przestraszył się Kaczyńskiego

i

Autor: Marek Zieliński/SUPER EXPRESS Schetyna przestraszył się Kaczyńskiego

Ikona polskiego kina doprowadzi Schetynę do szewskiej pasji! PiS ma swojego Stuhra [WIDEO]

2019-09-30 10:45

To może być starzał w dziesiątkę! Prawo i Sprawiedliwości rozochocone odbiorem poprzednich spotów wyborczych, poszło za ciosem. Tym razem jednak to jest już zupełnie inna liga. Do filmiku zaangażowana została bowiem ikona polskiego kina. Wygląda na to, że PiS ma swojego Jerzego Stuhra, który z kolei mocno atakuje partię Jarosława Kaczyńskiego.

Zarówno Jerzy Stuhr, jak i jego syn Maciej znani są z tego, że przy każdej możliwej okazji kąsają PiS. Na szczęście dla partii rządzącej jest inny znany aktor, który ją popiera. Mało tego, wystąpił nawet w najnowszym spocie PiS. O kim mowa? O słynnym "Siarze" z "Kilera", czyli Januszu Rewińskim. Filmik na pewno do szewskiej pasji doprowadzi Grzegorza Schetynę.

ZOBACZ TAKŻE: Przeszywający list Jandy i Komorowskiego. Ciarki przechodzą po plecach

Spot wyborczy jest nieco szokujący. Głównym bohaterem jest stosunkowo młody mężczyzna. We śnie trafia do... urny wyborczej, gdzie Janusz Rewiński pokazuje mu zdeformowany świat po objęciu władzy przez Platformę Obywatelską. Wizja prezentowana w klipie jest naprawdę straszna.

CZYTAJ TEŻ: Specjalne pielęgniarki od Rydzyka! Zajmą się CIELESNOŚCIĄ

Rewiński już nie pierwszy raz wpiera PiS. Już w 2015 roku zaangażował się w kampanię wyborczą kandydata tej partii na prezydenta. Dodajmy, że zakończonej sukcesem. Czy "Siara" i tym razem przyniesie szczęście PiS? Czy raczej narobi... "siary"?

Express Biedrzyckiej - Jacek Sasin
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE